Január végén összegyűlnek az U17-esek

 

Mérkőzést nem játszanak, csak gyakorolnak az ifjúsági korosztály első évesei és néhány 1998-as serdülő.

Az U17-es válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Dobos Kristóf 1997 MAC
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bödök Balázs 1997 MAC
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Kele Dávid 1997 Debrecen
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Mészáros Attila 1997 Vasas
Sarcia Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Anton Joel 1997 Debrecen
Babay Miklós 1997 MAC
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Filep Róbert 1997 Debrecen
Horváth András 1997 Vasas
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Komjáti Gábor 1997 Pesterzsébet
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Orosz Martin 1997 Pesterzsébet
Szlépka Armand 1998 MAC
Szűcs István 1997 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk