Hokifanatikus szupernagyik

 

Kémeink jelentése szerint felbukkanásuk várható bárhol, ahol a Dab.Docler előkészítő korosztályának A és B csapata játszik.

Megbízható információink szerint Zsóka mama és Bori mama (hivatalosabb megfogalmazásban Tóth Ferencné és Győrfi Györgyné) az égvilágon senkire sem veszélyesek, ellenben kimondottan barátságosak. Egy dologban nem ismernek kompromisszumot, bárhol játsszanak is az unokák, nekik ott a helyük, legutóbb egészen Miskolcig vonatoztak értük.

dabnagyik

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 3-4 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 6-4VÉGE
U20 15:00 DHKPEF 5-3VÉGE
U20 17:00 MISETO 1-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 2-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-4VÉGE
EBEL 18:45 AVSZNO 2-3 BVÉGE
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 13:10 3.helyért
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk