Ribin mesterhármasával nyert a Nyeftyehimik

 

A cseljabinszkiek egyre nagyobb bajba kerülnek.

Az Avangard hetet lőtt a Dinamo Minszknek. Az omszkiak ezzel feljöttek a Keleti-főcsoport nyolcadik helyére és ott is maradtak a későbbi eredmények tükrében.

KHL, 10210 néző.
Karlsson: 90,5% (Mezin)
K
Selepnyov: 77,8% (Lalande: 70,6%)
Kuljas, Pivcakin, Kalinyin, Kosztyicin, Szjomin
1
Gorosko, Krajicek, Kaljuzsnij, Materuhin, Sztasz
Baranka, Blaták, Perezsogin, Popov, Ruzicka
2
Lintner, Nogacsov, Irgl, Kitarov, Surovy
Goncsarov, Ljamin, Ivanov, Kurjanov, Sirokov
3
Kaznadej, Uszenko, Gavrus, Jefimenko, Oszipov
Polescsuk, Mahanovszkij, Berdnyikov, Kazionov, Rasszkazov
4
Filicskin, Dadonov, Drozd, Zaharov, Kirjuscsenkov
Milos Rzsiga
E
Ljubomir Pokovics
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 07:44 AVG Goncsarov Sirokov
2-0 09:10 AVG Kosztyicin Szjomin Pivcakin
3-0 15:34 AVG Kazionov Ljamin Berdnyikov
4-0 17:03 AVG Blaták Ruzicka Popov
4-1 17:53 DMI Materuhin Lintner
5-1 29:25 AVG Ruzicka Perezsogin
5-2 33:14 DMI SH Nogacsov
6-2 39:08 AVG Rasszkazov Baranka Sirokov
7-2 39:39 AVG Kazionov Polescsuk
26 Kapura lövések száma 21
2 Kiállításpercek 6

A Barisz hatot kapott otthon a Donbassztól. Az ukránok nem kímélték a kazahokat, de az asztanaiak továbbra is őrzik első helyüket a Csernisov-divízióban.

KHL, 4070 néző.
Ahonen: 78,9% (Jeremejev: 80,0%)
K
Laco: 93,5% (Leighton)
Blohin, Lundin, Bochenski, Dawes, Hamill
1
Kolár, Piganovics, Wirtanen, Laine, Fedotenko
Litvinyenko, Szavcsenko, Rugyenko, Sztarcsenko, Upper
2
Podhradsky, Wilson, Dadonov, Nedorost, Jakucenya
Barker, Kudroc, Zsajlauov, Poliscsuk, Romanov
3
Bartulis, Konyev, Kagarlickij, Kaspar, Robitaille
Grebenscsikov, Gavrilin, Pansin, Rahmanov
4
Szilnickij, Beluhin, Zaharov, Kiiskinen
Ari-Pekka Selin
E
Andrej Nazarov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 27:45 BAA PP Barker Hamill Bochenski
1-1 28:55 DON PP2 Kagarlickij Kaspar Piganovics
1-2 30:54 DON Fedotenko Wirtanen
1-3 31:29 DON Dadonov
1-4 33:20 DON Robitaille Kaspar Kiiskinen
2-4 38:16 BAA PP2 Dawes Kudroc Lundin
2-5 53:51 DON Nedorost Jakucenya
2-6 59:25 DON Dadonov Podhradsky Laine
31 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 18

A Jugra otthonában magabiztosan nyert a Medvescak. A hazaiak 43-szor próbálkoztak, de csak egy gólt lőttek, míg a vendégeknek 26 lövés is elég volt négy gólhoz.

KHL, 4050 néző.
Kuznyecov: 84,6% (Kukin)
K
Brust: 97,7% (Dekanich)
Melart, Starosta, Buljanszkij, Dixon, Smolenák
1
Martinovic, Popovic, Murley, Thomas, Cheechoo
Szokolov, Hvosztov, Zsukov, Knyazev, Szitnyikov
2
Foster, Svarny, Vesce, Linglet, Ellison
Djakov, Svigyenko, Guszev, Krucsinyin, Magogin
3
Klubertanz, Letang, Glumac, Iggulden, Ryan
Putilov, Tyuljapkin, Plotnyikov, Jacenko, Lesznuhin
4
Nyström, Walker, Bjorkstrand, Murray, O'Connor
Oleg Davidov
E
Mark French
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:39 JUG PP2 Krucsinyin Guszev Magogin
1-1 07:50 MZA Ryan Klubertanz Brust
1-2 14:22 MZA Thomas Murley
1-3 36:33 MZA Glumac Nyström
1-4 54:45 MZA Vesce Ellison Popovic
43 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 14

Az Avtomobilisztot az All Star-gálán is részt vevő Malihin vezette győzelemre. A saját nevelésű támadó lőtte csapata mindkét gólját, míg a kapuban Jakub Kovár újabb shutoutnak örülhetett, legutóbbi három meccsén csak egy gólt kapott.

KHL, 5570 néző.
Kovár: 100% (Lobanov)
K
Ivanov: 93,8% (Sesztyorkin)
Guszev, Zsuravljov, Jemelejev, Jefimov, Lewandowski
1
Bodrov, Kulik, Volkov, Kvasa, Kozlov
Viklund, Lepistö, Lazarjev, Malihin, Csernov
2
Zseldakov, Szergejev, Wandell, Toluzakov, Spirko
Antonov, Megalinszkij, Gyemagin, Szimakov, Fjodorov
3
Vasziljev, Grisin, Anderson, Krutov, Nyikulin
Trjamkin, Golisev, Arkalov, Viglazov, Sztrelcov V.
4
Mamkin, Jermakov, Ignasin, Medvegyev, Pesehonov
Anatolij Jemelin
E
Fjodor Kanarejkin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 48:06 AVT Malihin Lazarjev Lepistö
2-0 56:05 AVT PP Malihin Lazarjev Viklund
32 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 8

A Tratkor veszte Makszim Ribin volt. A nyizsnyekamszki támadó három gólt szerzett, rajta kívül Koukal duplázott, a cseljabinszkiek számára pedig a vereség a playoff-helyükbe került, miután az Avangard nyert.

KHL, 7100 néző.
Garnett: 76,2% (Danyilisin)
K
Szudnyicin: 92,5% (Dalton)
Bondarjev, Rjabikin, Glinkin, Mokin, Popov
1
Berezin, Mamasev, Koukal, Netík, Sexton
Vaszilcsenko, Kondratyev, Bulis, Kontiola, Kosztyicin
2
Koszmacsov, Romanov, Belouszov, Taratuhin, Trunyov
Borodkin, Katyicsev, Zavaruhin, Kokujov, Csisztov
3
Kurbatov, Sulakov, Alsevszkij Sz., Zdunov, Kulikov
White, Hlisztov, Abdullin, Valejev, Osznovin
4
Ribin, Jefremov, Mnyihovics, Poligalov, Hohrjakov
Valerij Belouszov
E
Dmitrij Balmin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:23 TRA Glinkin Kosztyicin Bondarjev
1-1 31:54 NYH PS Koukal
1-2 32:05 NYH Koukal Netík
1-3 38:10 NYH Ribin Trunyov
2-3 44:29 TRA Kosztyicin Kontiola
3-3 46:07 TRA Kokujov Csisztov
3-4 50:04 NYH Ribin Berezin Poligalov
3-5 53:09 NYH Ribin
40 Kapura lövések száma 21
6 Kiállításpercek 20

Három játékos is duplázott a Szalavat Julajev–Metallurg Magnyitogorszk rangadón. Ufai részről Mirnov, míg a vendégeknél Platonov és Mozjakin lőtt két gólt. Győzelmével a Metallurg meglépett öt pontra az Ak Barsztól és hat pontra a Barisztól a Keleti-főcsoport élén.

KHL, 8050 néző.
Volkov A.: 75,0% (Vasziljevszkij Andrej: 88,9%)
K
Kosecskin: 94,1% (Pecsurszkij)
Babcsuk, Scsitov, Záborsky, Tolpeko, Hlisztov
1
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
Visnyevszkij, Kulda, Dubrovszkij, Makarov, Filatov
2
Metljuk, Tyerescsenko, Kazionov, Paré, Tyimkin
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Bereglazov, Ibragimov, Brent, Platonov, Potyehin
Gurkin, Iszangulov, Ankugyinov, Mereszkin, Szlepisev
4
Habarov, Junykov, Grigorenko, Malinovszkij, Osala
Vlagyimir Jurzinov
E
Mike Keenan
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:45 MMG Platonov Tyimkin
0-2 17:45 MMG Platonov Tyimkin Brent
1-2 24:00 SZJ Mirnov Szlepisev
1-3 33:21 MMG Mozjakin Junykov Potyehin
2-3 36:31 SZJ Mirnov Zubarjev Pihlström
2-4 39:02 MMG PP Tyerescsenko Habarov
2-5 54:40 MMG Mozjakin
34 Kapura lövések száma 25
14 Kiállításpercek 2
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 3-7VÉGE
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 0-7VÉGE
EIHC 19:15 POLHUN 2-3VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 USAFIN 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:30)
OGN 13:10 CANRUS 5-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (5:45)
OGN 04:10 SWEKOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (9:00)
OGN 08:40 SUIJPN 1-0VÉGE
OG 13:10 FINKOR 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:30), M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SUIGER 1-2 HVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
U18 18:30 VASMIS 4-1VÉGE
U18 18:35 UTEKMH 5-1VÉGE
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2ÉLŐ
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 
U20 15:00 DHKPEF 
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
EBEL 18:45 AVSZNO 
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
U20 18:00 SLLVAS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
február 24., szombat
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 
U20 16:15 G99VAS 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 18:00 MISUTE 
U18 18:20 MACAVS 
U18 18:30 ETOVAS 
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 döntő
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
Partnerünk