Mazzag Dániel visszatér a válogatottba

 

Nagy erővel készül az ifjúsági válogatott a hazai vb-re. 4 kapus, 13 hátvéd és 20 csatár edz együtt 2 napig a januári összetartáson.

Az U18-as szelekció január 20-21-én tartja aktuális edzőtáborát a Jégpalotában. A játékoskeretet februárban két részre osztják, hiszen két komoly torna vár az ifikre, az egyik gárda Franciaországban, a másik Ausztriában lép jégre. Áprilisban idehaza, Székesfehérváron játssza a világbajnokságot az ifjúsági válogatott.

Kiváló hír, hogy a hosszú kihagyás után kiváló teljesítménnyel visszatérő Mazzag Dániel már a válogatottba is meghívót kapott.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Boros Dániel 1997 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Debrecen
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Szautner Márk 1996 MAC
Támadók:
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fekete Gergő 1996 MAC
Felföldy Phillipp 1996 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz
Havasi Dávid 1997 MAC
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Mátyásy Bence 1996 Vasas
Pápa Márton 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter 1996 Debrecen
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk