Mazzag Dániel visszatér a válogatottba

 

Nagy erővel készül az ifjúsági válogatott a hazai vb-re. 4 kapus, 13 hátvéd és 20 csatár edz együtt 2 napig a januári összetartáson.

Az U18-as szelekció január 20-21-én tartja aktuális edzőtáborát a Jégpalotában. A játékoskeretet februárban két részre osztják, hiszen két komoly torna vár az ifikre, az egyik gárda Franciaországban, a másik Ausztriában lép jégre. Áprilisban idehaza, Székesfehérváron játssza a világbajnokságot az ifjúsági válogatott.

Kiváló hír, hogy a hosszú kihagyás után kiváló teljesítménnyel visszatérő Mazzag Dániel már a válogatottba is meghívót kapott.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Boros Dániel 1997 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Debrecen
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Szautner Márk 1996 MAC
Támadók:
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fekete Gergő 1996 MAC
Felföldy Phillipp 1996 MAC
Gáspár Máté 1997 Linz
Havasi Dávid 1997 MAC
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Mátyásy Bence 1996 Vasas
Pápa Márton 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter 1996 Debrecen
Vizi Dániel 1997 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 26., péntek
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk