Szlovákia minden NHL-esét beveti

   

Még olyan játékost is behívott az NHL-ből Vujtek, aki soha nem volt válogatott.

Szlovákia olimpiai keretében 14 NHL-játékos, 10 KHL-es és mindössze egy szlovák extraligás jégkorongozó található, közülük Tomás Jurco, Martin Marincin és Tomás Marcinko először kaptak meghívást hazájuk felnőtt válogatottjához. Szlovákia február 13-án az USA ellen kezdi meg olimpiai szereplését.

Szlovákia olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Peter Budaj 1982 Montreal (NHL)
Jaroslav Halak 1985 St. Louis (NHL)
Jan Laco 1981 Donbassz (KHL)
Védők:
Ivan Baranka 1985 Avangard (KHL)
Zdeno Chára 1977 Boston (NHL)
Dominik Granák 1983 Dinamo Moszkva (KHL)
Martin Marincin 1992 Edmonton (NHL)
Andrej Meszáros 1985 Philadelphia (NHL)
Andrej Sekera 1986 Carolina (NHL)
Michal Sersen 1985 Slovan (KHL)
Lubomír Visnovsky 1976 New York Islanders (NHL)
Támadók:
Milan Bartovic 1981 Slovan (KHL)
Marián Gáborík 1982 Columbus (NHL)
Michal Handzus 1977 Chicago (NHL)
Marcel Hossa 1981 Dinamo Riga (KHL)
Marian Hossa 1979 Chicago (NHL)
Tomás Jurco 1992 Detroit (NHL)
Tomás Kopecky 1982 Florida (NHL)
Tomás Marcinko 1988 HC Kosice
Michel Miklik 1982 Slovan (KHL)
Peter Ölvecky 1985 Slovan (KHL)
Richard Pánik 1991 Tampa Bay (NHL)
Tomas Surovy 1981 Dinamo Minszk (KHL)
Tomás Tatar 1990 Detroit (NHL)
Tomás Záborsky 1987 Szalavat Julajev (KHL)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk