Szlovákia minden NHL-esét beveti

   

Még olyan játékost is behívott az NHL-ből Vujtek, aki soha nem volt válogatott.

Szlovákia olimpiai keretében 14 NHL-játékos, 10 KHL-es és mindössze egy szlovák extraligás jégkorongozó található, közülük Tomás Jurco, Martin Marincin és Tomás Marcinko először kaptak meghívást hazájuk felnőtt válogatottjához. Szlovákia február 13-án az USA ellen kezdi meg olimpiai szereplését.

Szlovákia olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Peter Budaj 1982 Montreal (NHL)
Jaroslav Halak 1985 St. Louis (NHL)
Jan Laco 1981 Donbassz (KHL)
Védők:
Ivan Baranka 1985 Avangard (KHL)
Zdeno Chára 1977 Boston (NHL)
Dominik Granák 1983 Dinamo Moszkva (KHL)
Martin Marincin 1992 Edmonton (NHL)
Andrej Meszáros 1985 Philadelphia (NHL)
Andrej Sekera 1986 Carolina (NHL)
Michal Sersen 1985 Slovan (KHL)
Lubomír Visnovsky 1976 New York Islanders (NHL)
Támadók:
Milan Bartovic 1981 Slovan (KHL)
Marián Gáborík 1982 Columbus (NHL)
Michal Handzus 1977 Chicago (NHL)
Marcel Hossa 1981 Dinamo Riga (KHL)
Marian Hossa 1979 Chicago (NHL)
Tomás Jurco 1992 Detroit (NHL)
Tomás Kopecky 1982 Florida (NHL)
Tomás Marcinko 1988 HC Kosice
Michel Miklik 1982 Slovan (KHL)
Peter Ölvecky 1985 Slovan (KHL)
Richard Pánik 1991 Tampa Bay (NHL)
Tomas Surovy 1981 Dinamo Minszk (KHL)
Tomás Tatar 1990 Detroit (NHL)
Tomás Záborsky 1987 Szalavat Julajev (KHL)

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk