Utolsóként Kanada hirdette ki keretét

   

Kiderült, mely 300 jégkorongozó léphet jégre a szocsi olimpián.

A kanadai keret egyik legnagyobb kérdése az volt, PK Subban lehetőséget kap-e az olimpián. A válasz igen, helyet kapott a nyolc védő között. A csapatból tizenketten rendelkeznek olimpiai tapasztalattal, közülük Rick Nash az, aki két játékokon is szerepelt. A bejegyzés végén feltüntettük a másik tizenegy keret elérhetőségét.

A kanadai válogatott olimpiára készülő kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Roberto Luongo 1979 Vancouver
Carey Price 1987 Montreal
Mike Smith 1982 Phoenix
Védők:
Jay Bouwmeester 1983 St. Louis
Drew Doughty 1989 Los Angeles
Dan Hamhuis 1982 Vancouver
Duncan Keith 1983 Chicago
Alex Pietrangelo 1990 St. Louis
PK Subban 1989 Montreal
Marc-Édouard Vlasic 1987 San José
Shea Weber 1985 Nashville
Támadók:
Jamie Benn 1989 Dallas
Patrice Bergeron 1985 Boston
Jeff Carter 1985 Los Angeles
Sidney Crosby 1987 Pittsburgh
Matt Duchene 1991 Colorado
Ryan Getzlaf 1985 Anaheim
Chris Kunitz 1979 Pittsburgh
Patrick Marleau 1979 San José
Rick Nash 1984 New York Rangers
Corey Perry 1985 Anaheim
Patrick Sharp 1981 Chicago
Steven Stamkos 1990 Tampa Bay
John Tavares 1990 New York Islanders
Jonathan Toews 1988 Chicago

Ausztria
Csehország
Finnország
Lettország
Norvégia
Oroszország
Svájc
Svédország
Szlovákia
Szlovénia
USA

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk