Kalnins nem megy az olimpiára

   

Elmaradt a szenzáció, nem ad magyar csapat olimpikont Szocsinak, a Dab.Docler kapusa az esélyeknek megfelelően nem jutott túl a keretszűkítésen.

Az 53 fős bő keretben még szerepelt Janis Kalnins neve, ám a dunaújvárosi kapus nem került be a végleges szocsi keretbe. A lett KHL-csapat, a Dinamo Riga öt védőt és három támadót ad a válogatottnak, az egyetlen NHL-esük, Girgersons is meghívót kapott, ketten pedig csapat nélküliek jelenleg.

Lettország olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kristers Gudlevskis 1992 Syracuse (AHL)
Edgars Masalskis 1980 csapat nélküli
Ervins Mustukovs 1984 Esbjerg (DEN)
Védők:
Oskars Bartulis 1987 Donbassz
Ralfs Freibergs 1991 Bowling Green State (NCAA)
Arturs Kulda 1988 Szalavat Julajev
Sandis Ozolins 1972 Dinamo Riga
Georgijs Pujacs 1981 Dinamo Riga
Krisjanis Redlihs 1981 Dinamo Riga
Arvids Rekis 1979 Dinamo Riga
Kristaps Sotnieks 1987 Dinamo Riga
Támadók:
Armands Berzins 1983 Bejbarisz (KAZ)
Martins Cipulis 1980 Dinamo Riga
Lauris Darzins 1985 csapat nélküli
Kaspars Daugavins 1988 Genéve-Servette (SUI)
Zemgus Girgensons 1994 Buffalo (NHL)
Miks Indrasis 1990 Dinamo Riga
Koba Jass 1990 Liberec (CZE)
Martins Karsums 1986 Dinamo Moszkva
Ronalds Kenins 1991 Zürich Lions (SUI)
Vitalijs Pavlovs 1989 Dinamo Riga
Mikelis Redlihs 1984 Lokomotiv
Janis Sprukts 1982 Lokomotiv
Juris Stals 1982 Poprad (SVK)
Herberts Vasiljevs 1976 Krefeld (GER)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk