Kalnins nem megy az olimpiára

   

Elmaradt a szenzáció, nem ad magyar csapat olimpikont Szocsinak, a Dab.Docler kapusa az esélyeknek megfelelően nem jutott túl a keretszűkítésen.

Az 53 fős bő keretben még szerepelt Janis Kalnins neve, ám a dunaújvárosi kapus nem került be a végleges szocsi keretbe. A lett KHL-csapat, a Dinamo Riga öt védőt és három támadót ad a válogatottnak, az egyetlen NHL-esük, Girgersons is meghívót kapott, ketten pedig csapat nélküliek jelenleg.

Lettország olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kristers Gudlevskis 1992 Syracuse (AHL)
Edgars Masalskis 1980 csapat nélküli
Ervins Mustukovs 1984 Esbjerg (DEN)
Védők:
Oskars Bartulis 1987 Donbassz
Ralfs Freibergs 1991 Bowling Green State (NCAA)
Arturs Kulda 1988 Szalavat Julajev
Sandis Ozolins 1972 Dinamo Riga
Georgijs Pujacs 1981 Dinamo Riga
Krisjanis Redlihs 1981 Dinamo Riga
Arvids Rekis 1979 Dinamo Riga
Kristaps Sotnieks 1987 Dinamo Riga
Támadók:
Armands Berzins 1983 Bejbarisz (KAZ)
Martins Cipulis 1980 Dinamo Riga
Lauris Darzins 1985 csapat nélküli
Kaspars Daugavins 1988 Genéve-Servette (SUI)
Zemgus Girgensons 1994 Buffalo (NHL)
Miks Indrasis 1990 Dinamo Riga
Koba Jass 1990 Liberec (CZE)
Martins Karsums 1986 Dinamo Moszkva
Ronalds Kenins 1991 Zürich Lions (SUI)
Vitalijs Pavlovs 1989 Dinamo Riga
Mikelis Redlihs 1984 Lokomotiv
Janis Sprukts 1982 Lokomotiv
Juris Stals 1982 Poprad (SVK)
Herberts Vasiljevs 1976 Krefeld (GER)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk