Szlovénia olimpiai keretet hirdetett

 

Matjaz Kopitar megnevezte az a három kapust, nyolc védőt és tizennégy támadót, akik Szocsiba utaznak.

Szlovénia szinte ugyanazzal a kerettel vesz részt az olimpián, amely kiharcolta a kijutást, a három kapus megegyezik, a védelemben ugyanaz a hét játékos kapott meghívást, Matic Podlipnikkel kiegészülve. A támadóknál történt a legtöbb változás, bekerült Anze Kopitar, Jan Mursak, Ziga Verlic és Anze Kuralt, kikerült Luka BasicGasper Kopitar és Rok Pajic.

Érdemes figyelni erre a keretre, egy-két kivételtől eltekintve nagyjából velük találkozunk  majd áprilisban a dél-koreai világbajnokságon.

Szlovénia olimpiai kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Luka Gracnar 1993 Salzburg (AUT)
Andrej Hocevar 1984 Epinal (FRA)
Robert Kristan 1983 Nitra (SVK)
Védők:
Blaz Gregorc 1990 Pardubice (CZE)
Sabahudin Kovacevic 1986 Szariarka (KAZ)
Ales Kranjc 1981 Kölner Haie (GER)
Ziga Pavlin 1985 Troja/Ljungby (SWE-2)
Matic Podlipnik 1992 Dukla Jihlava (CZE-2)
Klemen Pretnar 1986 Villach (AUT)
Mitja Robar 1983 Krefeld Pinguine (GER)
Andrej Tavzelj 1984 Rouen (FRA)
Támadók:
Bostjan Golicic 1989 Briancon (FRA)
Ziga Jeglic 1988 ERC Ingolstadt (GER)
Anze Kopitar 1987 Los Angeles (NHL)
Anze Kuralt 1991 Epinal (FRA)
Jan Mursak 1988 CSZKA (KHL)
Ales Music 1982 Olimpija Ljubljana
Ziga Pance 1989 Bolzano (ITA)
Tomaz Razingar 1979 Troja/Ljungby (SWE-2)
David Rodman 1983 Oskarshamn (SWE-2)
Marcel Rodman 1981 Schwenningen (GER)
Robert Sabolic 1988 ERC Ingolstadt (GER)
Rok Ticar 1989 Kölner Haie (GER)
Jan Urbas 1989 EHC München (GER)
Miha Verlic 1991 Olimpija Ljubjana

ice hockey Slovenia-Kazakhstan

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC ÉLŐ
U18 19:00 DHKVAS ÉLŐ
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk