Németország fordított Norvégia kárára

Hiába nyerték meg az első meccsüket a norvégok, végül a németek maradtak benn az U20-as elitben.

Csütörtökön Norvégia 3-0-ra legyőzte Németországot, szombaton viszont utóbbi nyert 4-3-ra, így egyenlítettek a németek. Vasárnap a mindent eldöntő találkozón az első harmad utolsó percében Tiffels révén megszerezte a vezetést Németország, a második játékrész utolsó percben pedig Kahun továbbnövelte az előnyt. Az első negyven perc 18-18 kaput eltalált lövést hozott, a harmadik harmadban viszont 17-8-ra nyerte ezt a mutatót Norvégia, mindhiába, ugyanis Klopper gólja után Fischer találata csak a szépítésre volt elég, Németország 3-1-re nyert és bennmaradt, Dánia pedig Norvégiát váltja a tíz legjobb csapat között.