Nagy Gergő gólt lőtt, gólpasszt adott

De csapata kikapott, akárcsak Hentesék. Sofron és Vas Márton viszont győzött, utóbbi két gólt szerzett.

Kétgólos hátrányból fordított Sofron István csapata, közvetlen riválisa, az Adler Mannheim ellen. A mérkőzés felénél már 2-0 volt a vendégek javára, de a második harmad hajrájában 100 másodperc alatt ütött két gólt a Krefeld és egyenlített, majd a záró húsz perc felénél a győztes gólt is megszerezte, így 3-2-re nyert a Krefeld és már negyedik a tabellán.

Nem volt ilyen nehéz dolguk Vas Mártonéknak az Oberliga középszakaszában, 16-0-ra verték a Lippe-Hockey Hamm csapatát. Már az első harmadban 7-0-ra vezettek, amihez a másodikban hatot, a harmadikban még hármat tettek hozzá. A magyar bekk két góllal vette ki részét a győzelemből. A türelmesek itt nézhetik meg mind a 16 találatot.

Hiába vezetett már 3-0-ra Hentes Kristóf csapata a svájci másodosztályban, az Ajoie az utolsó húsz percben öt gólt ütött és nyert. A győzelemben főszerepet vállalt a KHL-es múlttal rendelkező szlovák csatár, Vladimir Dravecky, aki két gólt és egy gólpasszt szerzett. Hentes pontot nem szerzett.

Hiába lőtt egymás után három gólt a Quad City Mallards, a St. Charles a harmadik harmadban egyenlő létszám mellett, emberelőnyben és emberhátrányban is betalált, és mivel az első harmadban is eredményesek voltak, így 4-3-ra nyertek. Öröm az ürömben, hogy Nagy Gergő ismét csapata húzóembere volt, gólt szerzett és gólpasszt adott, plusz kettővel zárt. Nagy 27 meccsen 24 pontnál és +11-nél jár, a legutóbbi négy meccsen pontot szerzett.

Cimkék: , , , , , , , , , , , ,

VB18 13:00 AUTHUN
VB18 13:00 HUNUKR