Orosz és svájci győzelem a Spengler-kupán

   

A két csütörtöki szabadnapos nyert a két nyitónapi vesztes ellen.

A CSZKA-nak egy jó sor is elég volt a győzelemhez. A moszkvaiak Rochester Americans elleni találkozója az első és a második harmad után is döntetlenre állt, ám az utolsó húsz percben kétszer is eredményesek voltak a KHL-esek, így Adam gólja az utolsó előtti másodpercben már a szépítésre volt elég. A CSZKA úgy nyert 4-3-ra, hogy csakis az első sora szerzett pontot, Grigorenko 2+1-gyel, Radulov 1+2-vel zárt, míg a tornán visszavonuló Szergej Fjodorovnak meccs közben adtak egy gólpasszt, de az már a hivatalos jegyzőkönyvben nem szerepel.

Az esti találkozón a HC Davos magabiztosan gyűrte le a Vítkovicét. A mérkőzés elején 21 másodperc alatt két gólt lőtt a házigazda, amely csak 21-szer találta el Malek kapuját, abból viszont öt gól lett, míg a másik oldalon Genoni a 37 cseh próbálkozásból csak egyet nem tudott védeni, a davosiak 5-1-es győzelmet arattak.

A 2013-as Spengler Kupa menetrendje:
2013. december 26., 15.00: Genéve-Servette–Rochester Americans 5-0
2013. december 26., 20.15: Team Canada–Vítkovice Steel 5-4
2013. december 27., 15.00: CSZKA Moszkva–Rochester Americans 4-3
2013. december 27., 20.15: HC Davos–Vítkovice Steel 5-1
2013. december 28., 15.00: Genéve-Servette–CSZKA Moszkva
2013. december 28., 20.15: Team Canada–HC Davos
2013. december 29., 15.00: negyeddöntő, 1. mérkőzés
2013. december 29., 20.15: negyeddöntő, 2. mérkőzés
2013. december 30., 15.00: elődöntő, 1. mérkőzés
2013. december 30., 20.15: elődöntő, 2. mérkőzés
2013. december 31., 12.00: döntő

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk