Orosz és svájci győzelem a Spengler-kupán

   

A két csütörtöki szabadnapos nyert a két nyitónapi vesztes ellen.

A CSZKA-nak egy jó sor is elég volt a győzelemhez. A moszkvaiak Rochester Americans elleni találkozója az első és a második harmad után is döntetlenre állt, ám az utolsó húsz percben kétszer is eredményesek voltak a KHL-esek, így Adam gólja az utolsó előtti másodpercben már a szépítésre volt elég. A CSZKA úgy nyert 4-3-ra, hogy csakis az első sora szerzett pontot, Grigorenko 2+1-gyel, Radulov 1+2-vel zárt, míg a tornán visszavonuló Szergej Fjodorovnak meccs közben adtak egy gólpasszt, de az már a hivatalos jegyzőkönyvben nem szerepel.

Az esti találkozón a HC Davos magabiztosan gyűrte le a Vítkovicét. A mérkőzés elején 21 másodperc alatt két gólt lőtt a házigazda, amely csak 21-szer találta el Malek kapuját, abból viszont öt gól lett, míg a másik oldalon Genoni a 37 cseh próbálkozásból csak egyet nem tudott védeni, a davosiak 5-1-es győzelmet arattak.

A 2013-as Spengler Kupa menetrendje:
2013. december 26., 15.00: Genéve-Servette–Rochester Americans 5-0
2013. december 26., 20.15: Team Canada–Vítkovice Steel 5-4
2013. december 27., 15.00: CSZKA Moszkva–Rochester Americans 4-3
2013. december 27., 20.15: HC Davos–Vítkovice Steel 5-1
2013. december 28., 15.00: Genéve-Servette–CSZKA Moszkva
2013. december 28., 20.15: Team Canada–HC Davos
2013. december 29., 15.00: negyeddöntő, 1. mérkőzés
2013. december 29., 20.15: negyeddöntő, 2. mérkőzés
2013. december 30., 15.00: elődöntő, 1. mérkőzés
2013. december 30., 20.15: elődöntő, 2. mérkőzés
2013. december 31., 12.00: döntő

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF INFO
U18 16:00 AVSUTE INFO
U18 16:00 ETOMIS INFO
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA INFO
U18 18:10 VASMAC INFO
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk