Kemény torna vár az ifjúságiakra

   

Komoly ellenfeleket fogad december utolsó hétvégéjén az U18-as válogatott.

A karácsony hirtelen ér véget ifjúsági válogatott játékosaink számára, hiszen december 27-én egész napos edzőtábor vár rájuk Glen Williamson szakmai vezetésével, majd 28. és 30. között négy kőkemény válogatott meccs, sorrendben Ukrajna, Szlovénia és Lengyelország ellen. Áprilisban ez a négy ország Japánnal és Ausztriával kiegészülve találkozik Székesfehérváron a divízió 1/B csoportos világbajnokságon. A junior-világbajnokságot megjárt 9 ifikorú játékost ezúttal nem hívták meg a bő keretbe sem, most a többiek kapnak kiváló bizonyítási lehetőséget.

Ifjúsági (U18), Megyeri út:

A menetrend:

december 28., 20.00: Magyarország–Ukrajna
december 29., 9.30: Magyarország–Szlovénia
december 29., 20.00: Magyarország–Lengyelország
december 30., 9.30: mérkőzés a 3. helyért
december 30., 12.30: mérkőzés az 1.helyért

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daoda Olivér 1996 Flemingsbergs IK (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Miháczi Gábor 1996 Vasas
Soós László 1997 UTE
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Gerencsér Dominik 1997 Jukurit (FIN)
Herczeg Benjámin 1996 Miskolc
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Debrecen
Kovács Attila 1996 Notre Dame (CAN)
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Szautner Márk 1996 MAC
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Balogh Bence 1996 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bödök Bence 1996 MAC
Egyed Márk 1996 Jukurit (FIN)
Fekete Gergő 1996 MAC
Felföldy Phillipp 1996 Düsseldorf (GER)
Fischer Noel 1996 USA
Havasi Dávid 1997 MAC
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Mátyásy Bence 1996 Dab.Docler
Nagy Zoltán 1997 HPK (FIN)
Papp Dániel 1996 MAC
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Pápa Márton 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter 1996 Debrecen
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

 

u18plakát

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk