Kemény torna vár az ifjúságiakra

   

Komoly ellenfeleket fogad december utolsó hétvégéjén az U18-as válogatott.

A karácsony hirtelen ér véget ifjúsági válogatott játékosaink számára, hiszen december 27-én egész napos edzőtábor vár rájuk Glen Williamson szakmai vezetésével, majd 28. és 30. között négy kőkemény válogatott meccs, sorrendben Ukrajna, Szlovénia és Lengyelország ellen. Áprilisban ez a négy ország Japánnal és Ausztriával kiegészülve találkozik Székesfehérváron a divízió 1/B csoportos világbajnokságon. A junior-világbajnokságot megjárt 9 ifikorú játékost ezúttal nem hívták meg a bő keretbe sem, most a többiek kapnak kiváló bizonyítási lehetőséget.

Ifjúsági (U18), Megyeri út:

A menetrend:

december 28., 20.00: Magyarország–Ukrajna
december 29., 9.30: Magyarország–Szlovénia
december 29., 20.00: Magyarország–Lengyelország
december 30., 9.30: mérkőzés a 3. helyért
december 30., 12.30: mérkőzés az 1.helyért

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daoda Olivér 1996 Flemingsbergs IK (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Miháczi Gábor 1996 Vasas
Soós László 1997 UTE
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Gerencsér Dominik 1997 Jukurit (FIN)
Herczeg Benjámin 1996 Miskolc
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kaiser Vilmos 1996 Debrecen
Kovács Attila 1996 Notre Dame (CAN)
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Szautner Márk 1996 MAC
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Balogh Bence 1996 Fehérvár
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Bödök Bence 1996 MAC
Egyed Márk 1996 Jukurit (FIN)
Fekete Gergő 1996 MAC
Felföldy Phillipp 1996 Düsseldorf (GER)
Fischer Noel 1996 USA
Havasi Dávid 1997 MAC
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Kőrösi Péter 1997 MAC
Lakatos Hunor 1997 MAC
Mátyásy Bence 1996 Dab.Docler
Nagy Zoltán 1997 HPK (FIN)
Papp Dániel 1996 MAC
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Pápa Márton 1996 Vasas
Sági Martin 1997 UTE
Szabad Kevin 1997 Junior-Capitals (AUT)
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vincze Péter 1996 Debrecen
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Antal István, Jánosi Csaba és Ondrejcik Rastislav
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Nagy Attila
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

 

u18plakát

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 8., péntek
ROM 12:00 STEGAL 2-9VÉGE
DEBL 15:15 KMHGRZ 7-0VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 1-5VÉGE
EL 18:00 SCCMIS 1-3VÉGE
EL 18:30 TITFTC 3-2VÉGE
DEBL 19:15 GEPLNZ 10-0VÉGE
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 
U18 17:20 ETOUTE 
ROM 17:30 STESCC 
EL 18:30 MISMAC 
U18 18:40 VASMIS 
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk