Bochenski mesterhármasával nyert a Barisz

 

A kazah KHL-csapat támadói remek formában vannak.

Az Avangard az Amurt fogadta. Az első két harmadban mindkét csapat egy-egy gólt lőtt, végül Goncsarov 43. percben született gólja döntött az omszkiak javára.

KHL, 8970 néző.
Garon: 89,5% (Kosztyin)
K
Murigin: 93,6% (Jarvinen)
Kuljas, Pivcakin, Kosztyicin, Kalinyin, Szjomin
1
Loginov A., Bikov, Korotkov, Petruzalek, Junykov
Baranka, Blaták, Ruzicka, Perezsogin, Popov
2
Loginov V., Szedunov, Mursak, Sztyepanov, Siskanov
Ljamin, Goncsarov, Kurjanov, Sirokov, Ivanov
3
Bilalov, Jezsov, Taraszov, Lugin, Orlov
Polescsuk, Nuriszlamov, Berdnyikov, Kazakov, Rasszkazov
4
Tyerjajev, Tyeszlenko, Klimcsuk, Szmurov, Dubinyin
Milos Riha
E
Jevgenyij Popihin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:44 AVG Kuljas Kosztyicin Pivcakin
1-1 13:58 AMR PP Mursak Siskanov Bilalov
2-1 26:02 AVG Ruzicka Baranka Perezsogin
2-2 31:44 AMR Klimcsuk Loginov A. Korotkov
3-2 42:01 AVG PP Goncsarov Sirokov
47 Kapura lövések száma 19
18 Kiállításpercek 16

A Barisz észak-amerikai légiósai vezetésével verte az Admiralt. Bochenski három gólt lőtt és egy gólpasszt adott, Boyd három asszisztig jutott, míg Dawes 1+1-gyel zárt.

KHL, 4070 néző.
Ahonen: 90,9% (Jeremejev)
K
Hovinen: 66,7% (Ivannyikov: 83,3%)
Blohin, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Pyett, Tyernavszkij, Szokolov, Nyikityenko, Ugarov
Litvinyenko, Szavcsenko, Rugyenko, Sztarcsenko, Antropov Ny.
2
Commodore, Oszipov, Bergfors, Schütz, Gracsov
Barker, Szemjonov, Zsajlauov, Upper, Romanov
3
Vorobjov, Zemcsonok, Hodgman, Gynge, Drugov
Pansin, Cerenok, Poliscsuk, Rahmanov
4
Antropov J., Lesznuhin, Barbasov, Kuznyecov, Pervusin
Ari-Pekka Selin
E
Szergej Szvetlov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:24 BAA SH Bochenski Boyd
2-0 19:32 BAA Bochenski Dawes
2-1 32:39 ADM Pervusin Vorobjov Zemcsonok
3-1 33:05 BAA Dawes Boyd Bochenski
4-1 36:57 BAA PP Bochenski Boyd Szavcsenko
4-2 39:46 ADM Schütz Gracsov Bergfors
5-2 47:49 BAA Rugyenko Antropov Ny. Sztarcsenko
5-3 52:49 ADM Schütz Hodgman Bergfors
6-3 59:20 BAA SH Sztarcsenko
25 Kapura lövések száma 33
18 Kiállításpercek 2

A Metallurg Novokuznyeck hatot lőtt a Jugra otthonában. A Keleti-főcsoport két legrosszabb csapatának meccsén a vendégek domináltak, Szkutar 1+3-mal zárt, Jemelin egy gólig és két gólpasszig jutott, Lozskin shutoutjához pedig 84 másodperc hiányzott.

KHL, 2300 néző.
Birjukov: 82,4% (Kuznyecov: 80,0%)
K
Lozskin: 96,0% (Szorokin)
Sefer, Hvosztov, Plotnyikov, Szitnyikov, Magogin
1
Arzamaszcev', Martinov, Ahmetov, Galimov, Muszin
Djakov, Starosta, Dixon, Smolenák, Savinainen
2
Mantyla, Giroux, Koszourov, Garejev, Kartajev
Tyuljapkin, Melart, Knyazev, Zsukov, Jakubov
3
Kanarszkij, Szkutar, McLean, Valujszkij, Lapenkov
Szokolov, Svigyenko, Hlincev, Buljanszkij, Jacenko
4
Kapotov, Kuklev, Velicskin, Viglazov, Jemelin
Oleg Davidov
E
German Tyitov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 07:26 MNK Velicskin Jemelin Szkutar
0-2 17:16 MNK Koszourov Garejev
0-3 26:12 MNK Kanarszkij Szkutar
0-4 29:35 MNK Szkutar Velicskin Jemelin
0-5 39:56 MNK Jemelin Velicskin Viglazov
0-6 48:06 MNK PP2 Mantyla Kartajev Garejev
1-6 58:36 JUG PP Jacenko Melart Tyuljapkin
25 Kapura lövések száma 32
6 Kiállításpercek 4

Jekatyerinburgban csak a büntetőknél láthattak gólt a nézők. A mérkőzésen mind Kovár, mind Koskinen shutoutnak örülhetett, a szétlövésben pedig egyedül Vaszilij Sztrelcov talált be a kapuba, így az Avtomobiliszt megelőzte a Szibirt.

A Szalavat Julajev a második harmadban döntötte el az Atlant elleni meccsét. A gól nélküli első harmad után az ufaiak négyszer is betaláltak Galimov kapujába, Hartikainen két gólt is lőtt. Győzelmével a Szalavat Julajev megerősítette keleti negyedik helyét, Szohatszkij pedig remekül helyettesítette az U20-as vébén szereplő Vasziljevszkijt.

KHL, 5300 néző.
Galimov: 78,9% (Boriszov: 90,0%)
K
Szohatszkij: 93,9% (Volkov A.)
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov Konsztantyin, Jasin
1
Sopel, Kulda, Makarov, Hartikainen, Záborsky
Atyusov, Rukavisnyikov, Majorov, Engqvist, Haataja
2
Scsitov, Babcsuk, Ankugyinov, Mereszkin, Hlisztov
Velikov, Diblenko, Trubacsov, Radulov, Mihnov
3
Zubarjev, Kolcov Kirill, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
Artyuhin, Sevcsenko, Smeljov, Kagyejkin, Szosnyikov
4
Visnyevszkij, Iszangulov, Filatov, Zinovjev, Pankov
Alekszej Kudasov
E
Vlagyimir Jurzinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 21:09 SZJ Hartikainen Makarov
0-2 23:22 SZJ PP Zinovjev Filatov
1-2 31:29 ATL Kagyejkin Diblenko Artyuhin
1-3 32:00 SZJ Visnyevszkij Pankov Filatov
1-4 33:29 SZJ Hartikainen Makarov Sopel
1-5 44:37 SZJ Filatov Kolcov Kirill Pihlström
2-5 57:01 ATL PP Mihnov Radulov Rukavisnyikov
33 Kapura lövések száma 29
33 Kiállításpercek 14
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
ECHC 17:00 ZLNMAC 3-7VÉGE
MOL 18:00 BEODAB 1-4VÉGE
MOL 18:00 DHKSCC 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 12-1VÉGE
január 24., kedd
KHL 13:30 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk