Teljessé vált a KHL All Star-gála kerete

   

Két kapus, hét védő és tíz támadó került be mindkét csapatba.

A kezdőcsapat, a második sorok és az edzők után megnevezték a pozsonyi gála többi résztvevőjét is. A nyugati csapat három új védője Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv) és Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA), négy támadója pedig Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov, továbbá meglepő módon a nemrég hazatérő, idén csak öt meccset játszó Miroslav Satan (Slovan).

A keleti csapat Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev) és Gyenyisz Kuljas (Avangard) hátvédekkel, illetve Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) és Talgat Zsajlauov (Barisz) csatárokkal vált teljessé. A KHL All Star-gáláját 2014. január 11-én Pozsonyban rendezik.

A Nyugati Csapat teljes kerete:
Kapusok:  Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva), Ivan Liszutyin (Vityaz)
Védők:  Sandis Ozolins (Dinamo Riga), Deron Quint (Szpartak),  Kurtis Foster (Medvescak), Makszim Csugyinov (SZKA), Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA)
Támadók:  Ilja Kovalcsuk (SZKA) és Alekszandr Radulov (CSZKA), Jonathan Cheechoo (Medvescak), Viktor Tyihonov (SZKA), Leo Komarov (Dinamo Moszkva), Nyikolaj Prohorkin (CSZKA), Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov, Miroslav Satan (Slovan)
Edzők: Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA), Fjodor Kanarejkin (Szpartak)

A Keleti Csapat teljes kerete:
Kapusok: Mikko Koskinen (Szibir), Konsztantyin Barulin (Ak Barsz)
Védők:  Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Shaun Heshka (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk), Juuso Hietanen (Torpedo),  Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev), Gyenyisz Kuljas (Avangard)
Támadók: Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Brandon Bochenski (Barisz), Fjodor Malihin (Avtomobiliszt), Enver Liszin, (Admiral), Jori Lehtera (Szibir), Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) , Talgat Zsajlauov (Barisz)
Edzők: Valerij Belov (Ak Barsz), Valerij Belouszov (Traktor), Dmitrij Kvartalnov (Szibir)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk