Teljessé vált a KHL All Star-gála kerete

   

Két kapus, hét védő és tíz támadó került be mindkét csapatba.

A kezdőcsapat, a második sorok és az edzők után megnevezték a pozsonyi gála többi résztvevőjét is. A nyugati csapat három új védője Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv) és Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA), négy támadója pedig Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov, továbbá meglepő módon a nemrég hazatérő, idén csak öt meccset játszó Miroslav Satan (Slovan).

A keleti csapat Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev) és Gyenyisz Kuljas (Avangard) hátvédekkel, illetve Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) és Talgat Zsajlauov (Barisz) csatárokkal vált teljessé. A KHL All Star-gáláját 2014. január 11-én Pozsonyban rendezik.

A Nyugati Csapat teljes kerete:
Kapusok:  Alekszandr Jerjomenko (Dinamo Moszkva), Ivan Liszutyin (Vityaz)
Védők:  Sandis Ozolins (Dinamo Riga), Deron Quint (Szpartak),  Kurtis Foster (Medvescak), Makszim Csugyinov (SZKA), Bogdan Kiszelevics (Szeversztal), Ilja Gorohov (Lokomotiv), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA)
Támadók:  Ilja Kovalcsuk (SZKA) és Alekszandr Radulov (CSZKA), Jonathan Cheechoo (Medvescak), Viktor Tyihonov (SZKA), Leo Komarov (Dinamo Moszkva), Nyikolaj Prohorkin (CSZKA), Milan Bartovic (Slovan), Marcel Hossa (Dinamo Riga), Makszim Afinogenov, Miroslav Satan (Slovan)
Edzők: Olegs Znaroks (Dinamo Moszkva), Jukka Jalonen (SZKA), Fjodor Kanarejkin (Szpartak)

A Keleti Csapat teljes kerete:
Kapusok: Mikko Koskinen (Szibir), Konsztantyin Barulin (Ak Barsz)
Védők:  Kirill Kolcov (Szalavat Julajev), Shaun Heshka (Ak Barsz), Chris Lee (Metallurg Magnyitogorszk), Juuso Hietanen (Torpedo),  Jevgenyij Medvegyev (Ak Barsz), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev), Gyenyisz Kuljas (Avangard)
Támadók: Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Brandon Bochenski (Barisz), Fjodor Malihin (Avtomobiliszt), Enver Liszin, (Admiral), Jori Lehtera (Szibir), Alekszandr Popov (Avangard), Jegor Milovzorov (Nyeftyehimik), Jakub Petruzalek (Amur) , Talgat Zsajlauov (Barisz)
Edzők: Valerij Belov (Ak Barsz), Valerij Belouszov (Traktor), Dmitrij Kvartalnov (Szibir)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
ROC 13:10 MISRIT 
április 3., hétfő
VÁL 19:00 HUNSWE 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk