Magyarország–Olaszország 5-2

   

Szlovénia után Olaszországot is megverte U15-ös válogatottunk a linzi tornán.

Az ötödik percben már 2-0-ra vezettünk Lőczi Árpád és Péter Andor révén. Két perccel később ugyan egyre zárkóztak az olaszok, de a harmad végén Szalma Zsolt visszaállította a kétfás különbséget. Megérdemelten vezetett a magyar csapat, hiszen kétszer annyit lőtt kapura ebben a periódusban, mint ellenfele.

A meccs hátralévő részében kiegyenlítettebbé vált a játék, , így a második játékrészt 1-1-re hoztuk, Csiki Attila volt a gólszerző. A kiállításokkal ismét meggyűlt a baja csapatunknak, hét kétperces kis büntetést kaptunk, ráadásul két alkalommal több, mint egy percig kettős hátrányban voltunk. A csapat tartását dicséri, hogy mindent kivédekezett, egyetlen hátrányos gólt sem kaptunk.

Sőt, a mérkőzés két emberelőnyös helyzetéből az egyiket értékesítettük Kedves Richárd révén a harmadik harmad felénél, beállítva az 5-2-es végeredményt.

Nagyon rövid pihenőidőt kapnak a fiatalok, pénteken fél 12-kor a házigazdákkal mérkőzünk, akik a szerdai, olaszoktól elszenvedett vereség után csütörtökön a szlovénoktól is kikaptak büntetőkkel.

Serdülő II (U15), Linz (AUT), 4 Nemzet Torna
december 18., 20.00: Magyarország–Szlovénia 3-1
december 19., 19.30: Olaszország–Magyarország 2-5
december 20., 11.30: Ausztria–Magyarország

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Altmann Márk 1999 Vasas
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalma Zsolt 1999 UTE
Türmer Gábor 1999 UTE
Varga Balázs 1999 Pesterzsébet

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edzők: Marton Tibor, Szilassy Zoltán, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter

Az egy évvel idősebbek Magyarországon mérkőzésnek ugyanezen három válogatottal, péntektől. Náluk szerda este várható a végleges keret kijelölése.

Serdülő (U16), Kaposvár, 4 Nemzet Torna
december 20., 12.30: Magyarország–Ausztria
december 20., 20.00: Magyarország–Szlovénia
december 21., 12.30: Magyarország–Olaszország
december 22., 9.30: mérkőzést a 3. helyért
december 22., 13.00: döntő

Az U16-os válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 Vasas
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Bálint Tamás 1998 MAC
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Banga Viktor 1998 UTE
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Kováts Máté 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Rajz Áron 1998 Fehérvár
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Lővei Patrik 1998 Miskolc
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1998 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 MAC
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Varga Tamás 1998 Vasas

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edzők: Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk