Magyarország–Olaszország 5-2

   

Szlovénia után Olaszországot is megverte U15-ös válogatottunk a linzi tornán.

Az ötödik percben már 2-0-ra vezettünk Lőczi Árpád és Péter Andor révén. Két perccel később ugyan egyre zárkóztak az olaszok, de a harmad végén Szalma Zsolt visszaállította a kétfás különbséget. Megérdemelten vezetett a magyar csapat, hiszen kétszer annyit lőtt kapura ebben a periódusban, mint ellenfele.

A meccs hátralévő részében kiegyenlítettebbé vált a játék, , így a második játékrészt 1-1-re hoztuk, Csiki Attila volt a gólszerző. A kiállításokkal ismét meggyűlt a baja csapatunknak, hét kétperces kis büntetést kaptunk, ráadásul két alkalommal több, mint egy percig kettős hátrányban voltunk. A csapat tartását dicséri, hogy mindent kivédekezett, egyetlen hátrányos gólt sem kaptunk.

Sőt, a mérkőzés két emberelőnyös helyzetéből az egyiket értékesítettük Kedves Richárd révén a harmadik harmad felénél, beállítva az 5-2-es végeredményt.

Nagyon rövid pihenőidőt kapnak a fiatalok, pénteken fél 12-kor a házigazdákkal mérkőzünk, akik a szerdai, olaszoktól elszenvedett vereség után csütörtökön a szlovénoktól is kikaptak büntetőkkel.

Serdülő II (U15), Linz (AUT), 4 Nemzet Torna
december 18., 20.00: Magyarország–Szlovénia 3-1
december 19., 19.30: Olaszország–Magyarország 2-5
december 20., 11.30: Ausztria–Magyarország

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Altmann Márk 1999 Vasas
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Péter Andor 1999 Fehérvár
Szalma Zsolt 1999 UTE
Türmer Gábor 1999 UTE
Varga Balázs 1999 Pesterzsébet

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edzők: Marton Tibor, Szilassy Zoltán, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter

Az egy évvel idősebbek Magyarországon mérkőzésnek ugyanezen három válogatottal, péntektől. Náluk szerda este várható a végleges keret kijelölése.

Serdülő (U16), Kaposvár, 4 Nemzet Torna
december 20., 12.30: Magyarország–Ausztria
december 20., 20.00: Magyarország–Szlovénia
december 21., 12.30: Magyarország–Olaszország
december 22., 9.30: mérkőzést a 3. helyért
december 22., 13.00: döntő

Az U16-os válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 Vasas
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Bálint Tamás 1998 MAC
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Banga Viktor 1998 UTE
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Kováts Máté 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Rajz Áron 1998 Fehérvár
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Lővei Patrik 1998 Miskolc
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1998 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 MAC
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Varga Tamás 1998 Vasas

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edzők: Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC INFO
MOL 18:30 MISFTC INFO
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk