KMH Budapest–Bozen Eagles 1-5

   

Ötgólos vereségbe szaladtak bele a magyar lányok a Winter Classicuk előestéjén.

A három sérült játékost és a felnőtt korú jégkorongozókat nélkülöző KMH Budapest szombaton a Bozen Eaglest fogadta a Tüskecsarnokban. Mindegyik harmadban két-két gólt kaptak a magyar lányok, a mérkőzés első felében védő Poltzer Renáta és a második részében a kapuban álló Szigeti Ágnes egyaránt három-három gólt kapott, az utolsó olasz találat a végső dudaszó előtt született. Született egy magyar gól is, háromgólos hátránynál Horváth Tifani szépített egy szép egyéni akció után, miután kicselezte védőjét. Az olaszok 6-1-re nyertek, vasárnap viszont nagyon fontos mérkőzés vár a lányokra, 13 órától az osztrák bajnok, az EWHL-címvédő, idén 10 mérkőzésén 94 gólt lövő és 5 gólt kapó Sabres Vienna látogat a Városligeti Műjégpályára, a lányokat pedig biztassuk minél többen.

Update: A hivatalos jegyzőkönyvből kiderült, a Bozen Eagles utolsó gólja a rendes játékidőn túl esett, tehát a végeredmény 1-5.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 1-2, 3-5
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest 8-0, 11-1
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA) 1-5
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 10., 11.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete vasárnapra a Sabres Vienna elleni találkozóra:

 

# Név Szül. év Csapat
Kapusok:
20 Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
1 Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Védők:
5 Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
6 Köles Kata 1996 Marilyn
23 Holzer Bernadett 1998 KMH U16
17 Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
2 Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
14 Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
25 Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
22 Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
9 Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
27 Váradi Nikolett 1998 KMH U16
Támadók:
15 Dabasi Réka 1996 Vasas U16
3 Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
28 Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
24 Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
13 Grkovic Jelena 1997 MAC U16
10 Horváth Tifani 1996 UTE U18
12 Kiss Andrea 1996 MAC U16
8 Krivi Krisztina 1996 UTE U18
11 Pintér Hanna 1998 MAC U16
21 Pintér Lili 1996 MAC U16
4 Somogyi Vivien 1995 MAC U16
16 Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
7 Ungár Rebeka 1997 KMH U16
26 Wende Rebeka 1996 Vasas U16

A magyar EWHL-csapat kerete a szombati Bolzano elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Poltzer Renáta 1997 Vasas U16
Szigeti Ágnes 1990 Spisska Nová Ves (SVK)
Védők:
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Medgyes Dorottya 1996 MAC U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Váradi Nikolett 1998 KMH U16
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Grkovic Jelena 1996 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Pintér Lili 1996 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 KMH U16
Wende Rebeka 1996 Vasas U16
Wende Roberta 1998 Vasas U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

kmhbudapest

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk