Jégkorongozzanak Szilveszterkor

 

December 31-én amatőr jégkorong kupát szerveznek a Marczibányi téren. Csapatok jelentkezését még elfogadnak.

funiQ Szilveszteri Amatőr Jégkorong Kupa

Marczibányi Sportcentrum, 1022 Budapest, Marczibányi tér 16.
2013. december 31. (kedd) 8.30-tól

“4-8 fős csapatok jelentkezését várjuk (max. 8 csapat)
minden csapat 3 mérkőzést játszik
a mérkőzéseket hivatalos játékvezetők irányítják
igazolt játékos nem lehet a csapatban
minimális védőfelszerelés szükséges (lábszárvédő, fejvédő)
Nevezési díj: 25 000 Ft/ csapat
Pálya mérete: 38 m x19 m
A pontos lebonyolítás a nevezések után dől el, a sorsolást december 25-ig e-mailben kiküldjük

Játékszabályok:

A szabályok alapjai a Nemzetközi Jégkorong Szövetség Hivatalos Szabálykönyvében találhatóak, amiről a lenti szabályok nem rendelkeznek ezek a mérvadóak.

A pálya jellege miatt ettől a következőkben térünk el:

4 fő lehet egyszerre a jégen
Játékidő 2×10 perc
Testi ütközés, testjáték tilos
Folyamatos csere lehetséges
Nincs pattintott lövés
Félpályás les van
Szabályszegés esetén 1 perces büntetés jár, súlyos szabályszegés esetén végleges cserével történő
kiállítás

Pontozás: győzelem: 2 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont.

Pontazonosság esetén a következők döntenek: gólkülönbség, több lőtt gól, gólarány, egymás elleni eredmény, sorsolás.

Nevezés: recepcio@marczibanyi.hu, +36 1 336 0777, Marczibányi Sportcentrum recepcióján.

Nevezési határidő: 2013. december 20., illetve a létszám beteltéig (maximum 8 csapat).”

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk