Az Ak Barsz újra vezet Keleten

 

A kazanyiak visszavették első helyüket a Barisztól.

Az Ak Barsz a Torpedót fogadta. A tatárok eggyel kevesebb meccset játszottak, mint a mérkőzés előtt őket két ponttal megelőző Barisz, a bepótolt találkozót pedig megnyerték a Torpedo ellen, így újra vezetik a Keleti-főcsoportot.

KHL, 4369 néző.
Barulin: 97,1% (Jaroszlavlev)
K
Gelasvili: 90,9% (Maskovcev)
Kornyejev, Nyikulin, Vincour, Petrov, Tyerescsenko
1
Bernackij, Hietanen, Parsin, Salminen, Immonen
Medvegyev, Heshka, Burmisztrov, Pesonen, Stapleton
2
Valentyenko, Lukin, Wolski, Hodgman, Bagyukov
Oszipov A., Tokranov, Bodrov, Varnakov, Szvitov
3
Grigorjev, Gyenyiszov, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Kuljomin
Tkacsov, Golubjev, Obuhov, Szvecsnyikov
4
Belohvosztyikov, Oszipov M., Zsarkov, Potapov M., Kulakov
Valerij Belov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:35 AKB PP Heshka Stapleton Burmisztrov
2-0 23:59 AKB Medvegyev Stapleton
2-1 41:40 TRP PP Salminen Hietanen Valentyenko
22 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 10

A játéknap nyugati összecsapásán a Slovan az Atlantot fogadta. A pozsonyiak vasárnap Satan vezetésével legyőzték a Lokomotivot, hétfőn viszont a szintén egy nappal korábban Prágában jégre lépő mityiscsiek Igor Radulov győztes büntetőjével legyűrték a szlovák KHL-csapatot.

KHL, 10055 néző.
Janus: 94,7% (Kopriva)
K
Galimov: 97,4% (Boriszov)
Sersen, Skoula, Miklík, Bliznak, Vondrka
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Gluhov
Mojzis, Mihalik, Radivojevic, Ölvecky, Bartovic
2
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
Brejcak, Stajnoch, Satan, Hudacek, Stastny
3
Atyusov, Diblenko, Trubacsov, Radulov, Artyuhin
Mraz R., Mikus T., Matousek, Bakos, Dano
4
Velikov, Sevcsenko, Smeljov, Kagyejkin, Szosnyikov
Rostislav Cada
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:13 SBA PP Bartovic Hudacek Mihalik
1-1 11:58 ATL Batirsin Gluhov Kolcov
1-2 65:00 ATL GWS Radulov
39 Kapura lövések száma 19
14 Kiállításpercek 39
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA INFO
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk