Az Ak Barsz újra vezet Keleten

 

A kazanyiak visszavették első helyüket a Barisztól.

Az Ak Barsz a Torpedót fogadta. A tatárok eggyel kevesebb meccset játszottak, mint a mérkőzés előtt őket két ponttal megelőző Barisz, a bepótolt találkozót pedig megnyerték a Torpedo ellen, így újra vezetik a Keleti-főcsoportot.

KHL, 4369 néző.
Barulin: 97,1% (Jaroszlavlev)
K
Gelasvili: 90,9% (Maskovcev)
Kornyejev, Nyikulin, Vincour, Petrov, Tyerescsenko
1
Bernackij, Hietanen, Parsin, Salminen, Immonen
Medvegyev, Heshka, Burmisztrov, Pesonen, Stapleton
2
Valentyenko, Lukin, Wolski, Hodgman, Bagyukov
Oszipov A., Tokranov, Bodrov, Varnakov, Szvitov
3
Grigorjev, Gyenyiszov, Galuzin, Krasznoszlobodcev, Kuljomin
Tkacsov, Golubjev, Obuhov, Szvecsnyikov
4
Belohvosztyikov, Oszipov M., Zsarkov, Potapov M., Kulakov
Valerij Belov
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:35 AKB PP Heshka Stapleton Burmisztrov
2-0 23:59 AKB Medvegyev Stapleton
2-1 41:40 TRP PP Salminen Hietanen Valentyenko
22 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 10

A játéknap nyugati összecsapásán a Slovan az Atlantot fogadta. A pozsonyiak vasárnap Satan vezetésével legyőzték a Lokomotivot, hétfőn viszont a szintén egy nappal korábban Prágában jégre lépő mityiscsiek Igor Radulov győztes büntetőjével legyűrték a szlovák KHL-csapatot.

KHL, 10055 néző.
Janus: 94,7% (Kopriva)
K
Galimov: 97,4% (Boriszov)
Sersen, Skoula, Miklík, Bliznak, Vondrka
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Gluhov
Mojzis, Mihalik, Radivojevic, Ölvecky, Bartovic
2
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
Brejcak, Stajnoch, Satan, Hudacek, Stastny
3
Atyusov, Diblenko, Trubacsov, Radulov, Artyuhin
Mraz R., Mikus T., Matousek, Bakos, Dano
4
Velikov, Sevcsenko, Smeljov, Kagyejkin, Szosnyikov
Rostislav Cada
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:13 SBA PP Bartovic Hudacek Mihalik
1-1 11:58 ATL Batirsin Gluhov Kolcov
1-2 65:00 ATL GWS Radulov
39 Kapura lövések száma 19
14 Kiállításpercek 39
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk