Jövő vasárnap kezdődik a junior-vb

   

Sőt mi több, ebben a hónapban ismét rengeteg utánpótlás-válogatott esemény vár ránk.

Természetesen kiemelkedik a Miskolcon esedékes divízió 2/A csoportos junior-világbajnokság. Az esemény a nyakunkon is van, jövő vasárnap kezdődik. Ahogy már írtuk, a bő keret hétfőtől edzőtáborozik a Jégpalotában.

A miskolci világbajnoksággal kapcsolatos hír, hogy az U20-as vb belépő nélkül, tehát ingyenesen megtekinthető. Információink az előzetes tervekben szerepelt, hogy a magyar csapat mérkőzéseit online közvetítik, de erre vonatkozó végleges hírünk még nincs.

A válogatottak programja és kerete

Felkészülési mérkőzés, Jégpalota:
2013. december 10., kedd, 16.30 Magyarország–Szlovénia

Junior (U20), divízió 2/A-s világbajnokság, Miskolc:
2013. december 15., vasárnap, 16.30 Magyarország–Litvánia
2013. december 16., hétfő, 16.30 Magyarország–Románia
2013. december 18., szerda, 16.30 Magyarország–Észtország
2013. december 20., péntek, 16.30 Hollandia–Magyarország
2013. december 21., szombat, 16.30 Horvátország–Magyarország

Az U20-as válogatott bő kerete a világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Vay Ádám 1994 El Paso Rhinos (USA)
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Léránt René 1994 Dunaújváros
Nagy Patrik 1995 MAC
Postás Ciprián 1994 Vasas
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Gágyor Péter 1994 UTE
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Nagy Krisztián 1994 Minot Minotauros (NAHL)
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Stáb: Rich Chernomaz (szövetségi edző), Majoross Gergely (edző), Sille Tamás (edző), Gary Clark (kapusedző), Puskás Sándor (erőnléti edző), Bagonya Imre (fizioterapeuta), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).

Az évet egy kiváló ifjúsági torna zárja majd, ehhez a keretet még nem jelölték ki a szakvezetők.

Ifjúsági (U18) Négy Nemzet Torna, Megyeri út
december 28–30.: Magyarország, Lengyelország, Szlovénia, Ukrajna

De előttük még a serdülők adnak számot tudásukból, ráadásul szinte egyszerre két helyszínen is. Az U16-osok 3 nap alatt 5 meccset vívnak Kaposváron, mialatt 15 éveseink nem kevésbé rangos mezőnyben bizonyíthatnak Linzben. Utóbbiakkal kapcsolatos újdonság, hogy Szilassy Zoltán, az UTE edzője Glen Williamson felkérésére bekapcsolódott a munkába.

Serdülő (U16), Kaposvár, 4 Nemzet Torna
december 20., 12.30: Magyarország–Ausztria
december 20., 20.00: Magyarország–Szlovénia
december 21., 12.30: Magyarország–Olaszország
december 22., 9.30: mérkőzést a 3. helyért
december 22., 13.00: döntő

Az U16-os válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 Vasas
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Bálint Tamás 1998 MAC
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Banga Viktor 1998 UTE
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Dankó Miklós 1998 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Kováts Máté 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Rajz Áron 1998 Fehérvár
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Tóth Gergely 1998 Pesterzsébet
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Korchma Bence 1999 MAC
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Lővei Patrik 1998 Miskolc
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1998 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 MAC
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Varga Tamás 1998 Vasas

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edzők: Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter

Serdülő II (U15), Linz (AUT), 4 Nemzet Torna
december 18., 19., 20.: Ausztria, Magyarország, Szlovénia, Olaszország

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999 Linz
Nagy Kristóf 1999 UTE
Szeles Martin 1999 Fehérvár
Tóth Károly Balázs 1999 MAC
Védők:
Altmann Márk 1999 Vasas
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Illyés András 1999 KMH
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Koczka Barnabás 1999 Zalaegerszeg
Kondor Máté 1999 Miskolc
Kovács Krisztián 1999 Vasas
Molnár András 1999 UTE
Papp Zsombor 1999 Debrecen
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Szécsi Patrik 1999 Pesterzsébet
Tóth Krisztián 1999 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Almási Márk 1999 Fehérvár
Boga Márton 1999 Győr
Bugár Gábor 1999 MAC
Csiki Attila 1999 UTE
Gebei Gergely 1999 DAB/Vasas
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Karácsony Dániel 1999 Pesterzsébet
Kedves Richárd 1999 MAC
Kirsch Dávid 1999 KMH
Kiss Bendegúz 1999 Miskolc
Kiss Roland 1999 Fehérvár
Kovács Sebestyén 1999 UTE
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Paluska Botond 1999 UTE
Péter Andor 1999 Fehérvár
Révész Marcell 1999 UTE
Szalma Zsolt 1999 UTE
Takács Noel 1999 Vasas
Türmer Gábor 1999 UTE
Varga Balázs 1999 Pesterzsébet

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edzők: Marton Tibor, Szilassy Zoltán, Szongoth Kristóf, Máthé Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelés-menedzser: Magyar Péter

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk