Yzerman 25 éve előzte meg Howe-t

December 5. Anno.

1939 – Utolsó meccsét játsza a Boston színeiben Eddie Shore. Bruins–Americans 2-1

1943 – Herb Cain és Bill Cowley egyaránt 1+2-vel zárja a Montreal elleni meccset, ezzel az első vereséget méri a Montreal újonc kapusára Bill Durnanra, aki az első 14 meccséből 12-t megnyert és csak kettőt adott döntetlenre. Bruins–Canadiens 5-4

1986 – Gordie Howe, Marcel Dionne, Phil Esposito és Stan Mikita után a három gólpasszt adó Wayne Gretzky megszerzi 1400. pontját mindössze az 580. mérkőzésén. Penguins–Oilers 2-4

1987 – Ron Hextallt három nappal megelőzve, Darcy Wakaluk az AHL-es Rochester kapusa gólt üt az Uticának. Americnas–Devils 5-2

1988 – Steve Yzerman zsinórban kilencedik mérkőzésén is gólt szerez, amivel megdönti Howe franchise-rekordját. Canadiens–Red Wings 7-2

1989 – A Pittsburgh meneszti edzőjét és managerét, Gene Ubriacot és Tony Espositót, helyüket Craig Patrick veszi át.

2002 – David Legwand után Michal Handzus a második játékos a liga történetében, aki a hosszabbításban büntetőből betalál. A sors iróniája, hogy mindkét esetben a Rangers a szenvedő fél. Flyers–Rangers 3-2

HBD – Olli Jokinen, Niklas Hagman, Kevin Haller, Perry Berezan, Percy Galbraith, Cam Fowler.