Az Avangard legyűrte a Metallurgot

   

A magnyitogorszkiak sorozatban ötödször szenvedtek vereséget.

A Traktor a Bariszt fogadta. A kazahok magabiztosan nyertek, négyszer is betaláltak Garnett kapujába, míg Ahonen mind a 24 hazai lövést védte.

KHL, 7450 néző.
Garnett: 85,7% (Petrov)
K
Ahonen: 100% (Poluektov)
Bondarjev, Kondratyev, Glinkin, Kokujov, Popov
1
Blohin, Lundin, Boyd, Bochenski, Dawes
Katyicsev, Klimontov, Kontiola, Kosztyicin, Csisztov
2
Litvinyenko, Szavcsenko, Rugyenko, Sztarcsenko, Upper
Artamonov, Borodkin, Bulis, Dugin, Kuznyecov
3
Barker, Szemjonov, Zsajlauov, Poliscsuk, Romanov
Rjabikin, Hlisztov, Abdullin, Osznovin, Szajusztov
4
Gavrilin, Pansin, Rahmanov
Valerij Belouszov
E
Ari-Pekka Selin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:13 BAA Upper Rugyenko
0-2 24:34 BAA Sztarcsenko Upper
0-3 32:56 BAA PP Dawes Barker Bochenski
0-4 36:26 BAA Pansin Gavrilin
24 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 4

A Metallurg Magnyitogorszk sorozatban ötödik meccsét bukta el. A liga legjobb támadósorával rendelkező együttes ellen két góllal is vezetett az Avangard, ám Mozjakin és Antyipin góljaival egyenlítettek a hazaiak. A hosszabbításban nem született gól, a büntetőknél pedig Kurjanov döntött, így az omszkiak diadalmaskodtak.

KHL, 4467 néző.
Kosecskin: 95,1% (Pecsurszkij)
K
Kosztyin (Mezin: 90,5%)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Kovár, Mozjakin
1
Kuljas, Pivcakin, Kazakov, Kosztyicin, Szjomin
Lee, Tyerescsenko, Kazionov D., Kamenyev, Koszov
2
Baranka, Blaták, Perezsogin, Popov, Ruzicka
Malenykih, Habarov, Brent, Potyehin, Tyimkin
3
Goncsarov, Ljamin, Ivanov, Kurjanov, Sirokov
Ibragimov, Grigorenko, Malinovszkij, Senfeld
4
Polescsuk, Berdnyikov, Kalinyin, Pjanov
Mike Keenan
E
Milos Riha
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 24:51 AVG Kazakov Kosztyicin
0-2 39:10 AVG PP Goncsarov Ivanov
1-2 46:19 MMG Mozjakin
2-2 49:32 MMG PP Antyipin Mozjakin Kovár
2-3 65:00 AVG GWS Kurjanov
21 Kapura lövések száma 41
16 Kiállításpercek 2

A Szalavat Julajevet hosszabbításra kényszerítette a Jugra. Az ufaiak hiába vezettek kétszer is, 16 másodperccel a rendes játékidő vége előtt egyenlítettek a vendégek. A ráadásban az All Star-gálára is bekerült Kolcov döntött, így a Szalavat Julajev kapta a pluszpontot.

KHL, 7260 néző.
Volkov A.: 92,3% (Vasziljevszkij Andrej)
K
Kuznyecov: 88,9% (Kukin)
Kulda, Sopel, Makarov, Hartikainen, Hlisztov
1
Hvosztov, Sefer, Krucsinyin, Magogin, Szitnyikov
Babcsuk, Scsitov, Dubrovszkij, Mereszkin, Szlepisev
2
Djakov, Starosta, Dixon, Savinainen, Smolenák
Zubarjev, Kolcov, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Szokolov, Troncinsky, Knyazev, Hlincev, Jakubov
Gurkin, Iszangulov, Gluhov, Pankov, Sztyepanov
4
Tyuljapkin, Svigyenko, Buljanszkij, Zsukov, Plotnyikov
Vlagyimir Jurzinov
E
Oleg Davidov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 16:36 SZJ Hlisztov Makarov Hartikainen
1-1 46:53 JUG Dixon Troncinsky Smolenák
2-1 56:17 SZJ PP Scsitov Hlisztov
2-2 59:44 JUG Savinainen Sefer Jakubov
3-2 62:03 SZJ Kolcov Zubarjev Kajgorodov
27 Kapura lövések száma 26
6 Kiállításpercek 22

Az Avtomobiliszt Nyizsnyekamszkban nyert. A 9. percben Kulikov duplájával vezettek a hazaiak, ám a második harmadban három gólt lőttek a jekatyerinburgiak, az Avtomobiliszt megerősítette keleti hetedik helyét.

KHL, 5000 néző.
Szudnyicin: 89,3% (Mamedov)
K
Kovár: 93,1% (Fomin)
Belov, Mamasev, Koukal, Kolár, Milovzorov
1
Guszev, Trjamkin, Lewandowski, Deveaux, Jefimov
Berezin, Koszmacsov, Cibak, Kulikov, Osala
2
Viklund, Lepistö, Malihin, Csernov, Lazarjev
Jarullin, Romanov, Tolpeko, Taratuhin, Trunyov
3
Antonov, Megalinszkij, Gyemagin, Szimakov, Jemelejev
Beljakov, Ljuducsin, Hohrjakov, Ribin, Poligalov
4
Zsuravljov, Ribnickij, Sztrelcov V., Arkalov, Golisev
Dmitrij Balmin
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 05:50 NYH PP Kulikov Osala
2-0 08:08 NYH Kulikov Osala
2-1 23:08 AVT PP2 Malihin Gyemagin Megalinszkij
2-2 25:56 AVT Deveaux Lewandowski Jefimov
2-3 35:29 AVT Arkalov Zsuravljov Sztrelcov V.
29 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 44

A Vityazhoz az Ak Barsz látogatott. A kazanyiaknál a 30. percben Varnakov véglegest kapott, a podolszkiak viszont nem éltek a lehetőséggel, így a kétszeres Gagarin Kupa-győztes legyőzte őket.

KHL, 4800 néző.
Liszutyin: 89,3% (Ivancsik)
K
Garipov: 93,8% (Jaroszlavlev)
Malevics, Hafizullin, Klimenko, Iggulden, Sityikov
1
Nyikulin, Kornyejev, Petrov, Tyerescsenko, Vincour
Mezei, Pyett, Szoloduhin, Koroljov, Koksarov
2
Heshka, Medvegyev, Burmisztrov, Pesonen, Stapleton
Golovkov, Szeleznyov, Afinogenov, Ribakov, Makejev
3
Zaharcsuk, Oszipov, Bodrov, Szvitov, Varnakov
Tatalin, Rozin, Ivanov, Makarenko, Zjazov
4
Lukojanov, Fajzullin, Obuhov, Tkacsov
Jurij Leonov
E
Valerij Belov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 04:09 AKB Tyerescsenko Heshka Petrov
1-1 08:44 VIT PP Szoloduhin Koksarov Koroljov
1-2 29:16 AKB Burmisztrov
1-3 32:47 AKB SH Petrov
2-3 49:11 VIT Zjazov Klimenko Afinogenov
32 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 37
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0ÉLŐ
U18 18:40 VASMIS ÉLŐ
EBEL 19:15 MZAAVS 2-2ÉLŐ
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk