Fekete mesterhármast ért el, Sofron egy, Vas Márton öt gólpasszt adott

A Krefeld nagyon kikapott hazai pályán a DEL-ben, a Löwen Frankfurt viszont gálameccset játszott az Oberligában. Bartalisék meccsén a 16. szétlövés döntött.

A Mannheim után újabb éllovas várt a Krefeldre a DEL-ben, Sofronék a Thomas Sabo Ice Tigers csapatát fogadták hazai pályán. Az első percek tapogatózása után a vendégek nagyon megnyomták a harmad második felének elejét, aminek következtében a 16. percben már 3-0-ra vezettek. A Krefeld még a harmad vége előtt tudott szépíteni, emberelőnyből. A második harmad elején azonban ismét gólt szerzett az Ice Tigers, újra háromra növelve a különbséget. Felpörögtek a hazaiak, ám csak egy emberelőnyös találatra futotta, így a záró felvonásnak kétgólos hátrányból vághattak neki. A nyitva maradt kérdéseket azonban egy újabb tízperces rohammal lerendezték a vendégek újabb három gólt ütve, 7-2-es állással a kiütés szélére küldték Sofronékat. Akik azonban összeszedték magukat az utolsó tíz percre, több gólt már nem kaptak, sőt, hét másodperccel a vége előtt szépíteni is tudtak, ezzel alakult ki a 7-3-as végeredmény. A magyar csatár kapott gólnál nem volt jégen, a harmadik hazai gólnál ő volt az egyetlen gólpasszos. Vereségüknek köszönhetően a Krefeld azonos pontszámmal ugyan, de csak harmadik a tabellán az Ice Tigers mögött, első a Köln, negyedik szorosan Sofronék mögött a Mannheim és Hamburg.

Bartalisék közvetlen riválisuk, a Timra csapatának otthonába látogattak. Az első harmad csak kiállításokat hozott, de a Troja mind a hat perc hátrányát kivédekezte. Az előnyök, illetve azok kihasználása az egész meccset meghatározta. A második harmad vendégelőnyökkel indult, ám ezek szintén kimaradtak. Végül a 34. percben a hazaiak szereztek vezetést, négy másodperccel egy újabb emberelőny letelte után. A harmad vége előtt négy másodperccel két perc kettős előnybe került a Troja/Ljungby, amit a 42. percben váltottak gólra. Mivel a hátralévő időben és a hosszabbításban sem esett már több gól, így jöhettek a rávezetések. A csapatok ebben a műfajban sem jeleskedtek a gólérzékenységben, az első találat a hetedik párban született, igaz, akkor rögtön kettő is, Akesson és Molinder voltak eredményesek. Az edzők semmit nem bíztak a véletlenre, nyolcadik párnak is ugyanazt a két játékost küldték pályára, akik a hetedik körben is szerencsével jártak. Mivel azonban másodjára már csak Molinder talált be, így 2-1-re nyert a Timra.

Vas Mártonék a pénteki pontvesztést hazai pályán elkövetett kiütéssel kompenzálták, a szenvedő alany az Essen Mosquitos csapata volt. A hátvédként játszó Vas csapata minden harmadik góljában benne volt, öt asszisztig jutott, saját kapusuk shutoutját 5 perccel a mérkőzés vége előtt rontották el, ekkor alakult ki a 15-1-es végeredmény.

Az INL-ben Fekete Dánielék Celjébe utaztak és 1-1 gólt hozó első harmad után, a másodikban szemernyi kétséget sem hagytak a jobb csapat kiléte felől, 6-1 arányban nyerték ezt a periódust. Az utolsó húsz perc így már csak formaságnak tűnt, amit 1-1-gyel abszolváltak a felek, így alakult ki a 3-8-as végeredmény. A gólokban kiemelkedő szerep jutott a magyar csatárnak, aki mesterhármast szerzett, ezen felül pedig egy negyedik gólban asszisztosként működött közre.