A Barisz nyerte a keleti rangadót

 

A Metallurg Magnyitogorszk sorozatban negyedik vereségét szenvedte el.

A Traktor az Avangardot fogadta. A legutóbbi két szezon keleti döntősének összecsapásából az omszkiak jöttek ki jobban, miután 58:45-nél Kalinyin eldöntötte a mérkőzést, aminek érdekessége, hogy mind a három gólnál gólpasszt adott valamelyik Kosztyicin-testvér, de végül Szergej örülhetett, mert győztes asszisztot adott.

KHL, 7500 néző.
Garnett: 93,8% (Fokin)
K
Mezin: 96,3% (Kosztyin)
Bondarjev, Kondratyev, Kuznyecov, Bulis, Csisztov
1
Kuljas, Pivcakin, Ruzicka, Szjomin, Kosztyicin Sz.
Borodkin, Rjabikin, Kosztyicin A., Dugin, Kontiola
2
Baranka, Blaták, Popov Alekszandr, Perezsogin, Kazakov
Katyicsev, Artamonov, Glinkin, Popov Andrej, Kokujov
3
Goncsarov, Ljamin, Kurjanov, Ivanov, Sirokov
Klimontov, Hlisztov, Mokin M., Valejev, Osznovin
4
Pjanov, Polescsuk, Kalinyin, Zserebcov, Berdnyikov
Valerij Belouszov
E
Milos Riha
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 13:12 AVG PP Kuljas Kosztyicin Sz. Pivcakin
1-1 38:29 TRA PP Kondratyev Bulis Kosztyicin A.
1-2 58:45 AVG Kalinyin Kuljas Kosztyicin Sz.
27 Kapura lövések száma 32
4 Kiállításpercek 10

A Keleti-főcsoport harmadik helyén álló Metallurg Magnyitogorszk a második Barisz ellen lépett jégre. A találkozón háromszor is vezettek a kazahok, Bochenski 2+1-gyel zárt, ám rendre egyenlítettek a magnyitogorszkiak, Brent kétszer is egalizált, míg Kovár nyolc másodperccel a rendes játékidő vége előtt mentette hosszabbításra a meccset. A ráadásban nem esett gól, a büntetőknél Sztarcsenko döntött, így a Metallurg sorozatban a negyedik vereségét bukta el.

KHL, 7061 néző.
Kosecskin: 90,3% (Usztyinszkij)
K
Ahonen: 90,6% (Poluektov)
Antyipin, Birjukov, Zaripov, Mozjakin, Kovár
1
Lundin, Blohin, Dawes, Bochenski, Boyd
Tyerescsenko, Lee, Kazionov, Koszov, Kamenyev
2
Szavcsenko, Litvinyenko, Upper, Rugyenko, Sztarcsenko
Malenykih, Habarov, Potyehin, Brent, Tyimkin
3
Szemjonov, Barker, Zsajlauov, Poliscsuk, Romanov
Ibragimov, Metljuk, Malinovszkij, Platonov, Grigorenko
4
Rahmanov, Pansin, Gavrilin
Mike Keenan
E
Ari-Pekka Selin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 17:49 BAA Dawes Szavcsenko Bochenski
1-1 24:09 MMG PP Brent Birjukov Ibragimov
1-2 27:12 BAA Bochenski Dawes Boyd
2-2 48:31 MMG Brent Malenykih Kazionov
2-3 49:36 BAA Boyd Dawes Bochenski
3-3 59:52 MMG Kovár Mozjakin
3-4 65:00 BAA GWS Sztarcsenko
32 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 12

A Szalavat Julajev viszont nem előzte meg a Metallurgot. Az ufaiaknak lehetősége lett volna feljönni a keleti harmadik helyre, ám az Avtomobiliszt legyűrte a baskír csapatot, Jakub Kovár 30 hazai lövést védett.

KHL, 7720 néző.
Vasziljevszkij Andrej: 88,5% (Romanov)
K
Kovár: 96,8% (Fomin)
Sopel, Kulda, Makarov, Záborsky, Hartikainen
1
Guszev, Trjamkin, Lewandowski, Deveaux, Jefimov
Visnyevszkij, Scsitov, Mereszkin, Dubrovszkij, Szlepisev
2
Viklund, Lepistö, Malihin, Csernov, Lazarjev
Kolcov, Zubarjev, Kajgorodov, Mirnov, Pihlström
3
Antonov, Megalinszkij, Gyemagin, Szimakov, Jemelejev
Babcsuk, Gurkin, Gluhov, Pankov, Sztyepanov
4
Zsuravljov, Ribnickij, Sztrelcov A., Arkalov, Golisev
Vlagyimir Jurzinov
E
Anatolij Jemelin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:05 AVT Lepistö Malihin
0-2 45:24 AVT Lewandowski Deveaux Jefimov
0-3 46:53 AVT Malihin Lazarjev
1-3 50:31 SZJ Dubrovszkij Gluhov Szlepisev
31 Kapura lövések száma 26
18 Kiállításpercek 10

A Nyeftyehimikhez a Jugra látogatott. A harmadik percben már két góllal vezettek a nyizsnyekamszkiak, akik a folytatásban még kétszer betalált Birjukov kapujába, Szudnyicin pedig mind a 34 vendéglövést védte.

KHL, 4500 néző.
Szudnyicin: 100% (Mamedov)
K
Birjukov: 87,1% (Kukin)
Belov, Mamasev, Koukal, Kolár, Milovzorov
1
Troncinsky, Starosta, Dixon, Smolenák, Savinainen
Berezin, Koszmacsov, Cibak, Kulikov, Osala
2
Sefer, Hvosztov, Zsukov, Szitnyikov, Magogin
Jarullin, Romanov, Tolpeko, Taratuhin, Trunyov
3
Szokolov, Pepeljajev, Jakubov, Krucsinyin, Knyazev
Beljakov, Belouszov, Hohrjakov, Ribin, Poligalov
4
Djakov, Kriszanov, Petrov, Buljanszkij, Guszev
Dmitrij Balmin
E
Oleg Davidov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 00:57 NYH Kulikov Cibak
2-0 02:57 NYH PP Ribin Berezin Poligalov
3-0 43:31 NYH Cibak Koszmacsov Osala
4-0 52:16 NYH PP2 Ribin Mamasev
31 Kapura lövések száma 34
20 Kiállításpercek 41

Az Atlant fontos győzelmet aratott Rigában. A mityiscsiek két gólt lőttek az első harmadban, amivel gyakorlatilag eldöntötték a meccset, így begyűjtötték a három pontot, amivel hét pontra megközelítette a Nyugati-főcsoport nyolcadik helyén álló Lokomotivot.

KHL, 5950 néző.
Tellqvist: 93,3% (Cimermanis)
K
Galimov: 96,2% (Boriszov)
Rekis, Ozolins S., Wilson, Pavlovs, Hossa
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Gluhov
Robinson, Sotnieks, Szczechura, Bukarts, Indrasis
2
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Haataja
Redlihs K., Redlihs J., Skvorcovs, Dzerins, Hascak
3
Atyusov, Diblenko, Trubacsov, Radulov, Sevcsenko
Begovs, Bicevskis, Upitis
4
Velikov, Levickij, Smeljov, Kagyejkin, Szosnyikov
Artis Abols
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 11:12 ATL Kablukov Gluhov
0-2 14:17 ATL Kolcov Gluhov Kablukov
1-2 31:26 DRI Szczechura Robinson Sotnieks
26 Kapura lövések száma 30
4 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk