Zsergyev büntetőjével nyert a Szeversztal

 

A cserepoveciek legyűrték a Dinamo Moszkvát.

A gól nélküli első harmad után a 28. percben Babenko találatával vezetést szerzett a moszkvai csapat, ám előbb Sztoljarov egyenlített, majd Nyikoncev fordított emberelőnyben. A harmadik játékrész első percében Glazacsev betalált Stepánek kapujába, ám több gól nem esett a rendes játékidőben, így hosszabbítás következett. A ráadás öt percében nem született gól, a büntetőknél pedig csak Zsergyev volt eredményes, így második cserepoveci meccsén győzelemre vezette a Szeversztalt.

KHL, 5600 néző.
Stepánek: 92,0% (Kaszutyin)
K
Jerjomenko: 94,1% (Barzman)
Andersén, Guszkov, Nyikoncev, Busujev, Videll
1
Granák, Visnyevszkij, Gorovikov, Pesztusko, Komarov
Kiszelevics, Popov, Berdnyikov, Zsergyev, Sztoljarov
2
Rjazancev, Mironov, Szoin, Babenko, Glazacsev
Sztaszenko, Jevszejenkov, Bucsnyevics, Kazakovcev, Kovirsin
3
Jalasvaara, Szolovjov, Kokarjev, Pesztunov, Moszaljov
Szvijazov, Antyipov, Zemcsenko, Csernov, Monahov
4
Barancev, Korjagin, Volkov, Karpov, Szopin
Igor Petrov
E
Oleg Znaroks
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 27:11 DMO Babenko Komarov
1-1 30:38 SZE PP Sztoljarov Nyikoncev Busujev
2-1 39:44 SZE PP Nyikoncev Videll Jevszejenkov
2-2 40:59 DMO PP Glazacsev Szoin Babenko
3-2 65:00 SZE GWS Zsergyev
34 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 33
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC INFO
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk