Bécsbe utaznak a magyar lányok

   

A KMH Budapest női csapata a százszázalékos Sabres Vienna otthonában lép jégre.

A magyar lányok az EWHL-ben játszanak hétvégén. Ahhoz a csapathoz utaznak, amellyel december 15-én a Városligetben szabadtéri mérkőzést játszanak. A bécsiek eddig mind a nyolc mérkőzésüket megnyerték a ligában, gólkülönbségük 72-4. A KMH Budapest tartalékos kerettel lép jégre, többen is hiányoznak sérülések és klubkötelezettségek miatt, így tizenhárom mezőnyjátékosra számíthat Gömöri Csaba.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 1-2, 3-5
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 10., 11.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete szombatra és vasárnapra a Sabres Vienna elleni találkozókra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Támadók:
Csiszér Tímea 1989 Spisska Nová Ves (SVK)
Daróczi Vivien 1993 Marilyn B
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Egyedi Noémi 1998 Pesterzsébet U16
Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Pavuk Petra 1998 Dunaújváros

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk