Sönderjyske–Stavanger Oilers 1-3

   

A norvégok jutottak a négyesdöntőbe, a Dab.Docler a harmadik helyen végzett.

A vojensi csoport esti mérkőzésén a 14. percben Petter Röste Fossen góljával vezetést szerzett a Stavanger, ám a 25. percben a finn Pauli Levokari egyenlített. Sokáig úgy tűnt, akár hosszabbításba is torkollhat a meccs, ám hat perccel a vége előtt Dan Kissel révén újra vezettek a norvégok, Christian Dahl Andersen pedig megduplázta az előnyt, így az Oilers 3-1-re nyert és bejutott a Kontinentális Kupa négyes döntőjébe, míg a Sönderjyske házigazdaként a csoport utolsó helyén végzett.

A másik, nottinghami négyesben az olasz Asiago legyőzött mindenkit, mögöttük körbeverés alakult ki. A Kontinentális Kupa négyesdöntőjét Rouenben rendezik január 10. és 12. között, a házigazda és a két frissen kvalifikált csapat mellett a címvédő Donbassz Donyeck a negyedik résztvevő.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 b.
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler 1-2
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler 9-1
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske 1-0 h.
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno 1-3
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers 1-3

A csoport végeredménye:
1. Stavanger Oilers 8 pont
2. Nyeman Grodno 6 pont
3. Dab.Docler 3 pont
4. Sönderjyske 1 pont

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk 3-4
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar 3-1
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers 1-2
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago 2-6
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk 4-2
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters 3-2

A csoport végeredménye:
1. Asiago 9 pont
2. Jertisz Pavlodar 3 pont
3. Nottingham Panters 3 pont
4. Torosz Nyeftyekamszk 3 pont

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk