Sönderjyske–Stavanger Oilers 1-3

   

A norvégok jutottak a négyesdöntőbe, a Dab.Docler a harmadik helyen végzett.

A vojensi csoport esti mérkőzésén a 14. percben Petter Röste Fossen góljával vezetést szerzett a Stavanger, ám a 25. percben a finn Pauli Levokari egyenlített. Sokáig úgy tűnt, akár hosszabbításba is torkollhat a meccs, ám hat perccel a vége előtt Dan Kissel révén újra vezettek a norvégok, Christian Dahl Andersen pedig megduplázta az előnyt, így az Oilers 3-1-re nyert és bejutott a Kontinentális Kupa négyes döntőjébe, míg a Sönderjyske házigazdaként a csoport utolsó helyén végzett.

A másik, nottinghami négyesben az olasz Asiago legyőzött mindenkit, mögöttük körbeverés alakult ki. A Kontinentális Kupa négyesdöntőjét Rouenben rendezik január 10. és 12. között, a házigazda és a két frissen kvalifikált csapat mellett a címvédő Donbassz Donyeck a negyedik résztvevő.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 b.
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler 1-2
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler 9-1
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske 1-0 h.
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno 1-3
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers 1-3

A csoport végeredménye:
1. Stavanger Oilers 8 pont
2. Nyeman Grodno 6 pont
3. Dab.Docler 3 pont
4. Sönderjyske 1 pont

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk 3-4
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar 3-1
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers 1-2
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago 2-6
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk 4-2
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters 3-2

A csoport végeredménye:
1. Asiago 9 pont
2. Jertisz Pavlodar 3 pont
3. Nottingham Panters 3 pont
4. Torosz Nyeftyekamszk 3 pont

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3VÉGE
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 6-1VÉGE
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk