Sönderjyske–Stavanger Oilers 1-3

   

A norvégok jutottak a négyesdöntőbe, a Dab.Docler a harmadik helyen végzett.

A vojensi csoport esti mérkőzésén a 14. percben Petter Röste Fossen góljával vezetést szerzett a Stavanger, ám a 25. percben a finn Pauli Levokari egyenlített. Sokáig úgy tűnt, akár hosszabbításba is torkollhat a meccs, ám hat perccel a vége előtt Dan Kissel révén újra vezettek a norvégok, Christian Dahl Andersen pedig megduplázta az előnyt, így az Oilers 3-1-re nyert és bejutott a Kontinentális Kupa négyes döntőjébe, míg a Sönderjyske házigazdaként a csoport utolsó helyén végzett.

A másik, nottinghami négyesben az olasz Asiago legyőzött mindenkit, mögöttük körbeverés alakult ki. A Kontinentális Kupa négyesdöntőjét Rouenben rendezik január 10. és 12. között, a házigazda és a két frissen kvalifikált csapat mellett a címvédő Donbassz Donyeck a negyedik résztvevő.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 b.
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler 1-2
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler 9-1
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske 1-0 h.
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno 1-3
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers 1-3

A csoport végeredménye:
1. Stavanger Oilers 8 pont
2. Nyeman Grodno 6 pont
3. Dab.Docler 3 pont
4. Sönderjyske 1 pont

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk 3-4
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar 3-1
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers 1-2
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago 2-6
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk 4-2
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters 3-2

A csoport végeredménye:
1. Asiago 9 pont
2. Jertisz Pavlodar 3 pont
3. Nottingham Panters 3 pont
4. Torosz Nyeftyekamszk 3 pont

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 4., vasárnap
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk