A Szeversztal legyőzte az Atlantot

 

A mityiscsiek gólt sem lőttek a cserepovecieknek.

Az egyetlen szombati mérkőzés 16. percében Busujev révén vezetést szerzett a Szeversztal, másfél perc múlva pedig Bucsnyevics volt eredményes büntetőből. A második harmadban egy gólt lőtt, a záró húsz percben pedig egy gólpasszt adott Bucsnyevics, Stepánek pedig mind a 25 vendéglövést védte, így shutoutnak örülhetett.

KHL, 4279 néző.
Stepánek: 100% (Grigorjev)
K
Boriszov: 88,6% (Mejer)
Jevszejenkov, Guszkov, Nyikoncev, Busujev, Videll
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Haataja
Kiszelevics, Sztaszenko, Berdnyikov, Gyedunov, Sztoljarov
2
Petrov, Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Radulov
Caslava, Kalasnyikov, Bucsnyevics, Kazakovcev, Kovirsin
3
Velikov, Diblenko, Trubacsov, Kopityin, Gluhov
Szvijazov, Antyipov, Gimbatov, Medvegyev, Gogoljov
4
Sevcsenko, Jasin, Kagyejkin, Smeljov
Igor Petrov
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 15:24 SZE Busujev Guszkov Videll
2-0 16:54 SZE PS Bucsnyevics
3-0 22:07 SZE Bucsnyevics Kazakovcev
4-0 55:40 SZE Kovirsin Bucsnyevics
35 Kapura lövések száma 25
42 Kiállításpercek 15
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk