Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3

   

A norvégok hátrányból egyenlítettek, majd büntetőkkel gyűrték le a fehéroroszokat a kupanyitányon.

A Kontinentális Kupa D csoportjának első mérkőzésén a 14. percben Anatolij Protaszenya révén vezetést szerzett a Nyeman, majd a második harmad elején Alekszandr Uszenko kétgólosra növelte a fehéroroszok előnyét. A játékrész közepén 91 másodperc alatt három gól született, előbb kiegyenlített az Oilers, Lars Peder Nagel góljával, majd Andrej Korsunov visszaállította a kétgólos különbséget, de az amerikai Kurt Davis visszahozta egy gólra a norvég csapatot. A 38. percben Christian Dahl Andersen egyenlített, viszont több gólt nem született a mérkőzésen, így büntetők döntöttek, ahol a negyedik párban Jaroslav Kristek kihagyta, az egyenlítő gólt szerző Andersen viszont belőtte, így a Stavanger Oilers 4-3-ra nyert és begyűjtött két pontot.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 büntetőkkel
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk