Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3

   

A norvégok hátrányból egyenlítettek, majd büntetőkkel gyűrték le a fehéroroszokat a kupanyitányon.

A Kontinentális Kupa D csoportjának első mérkőzésén a 14. percben Anatolij Protaszenya révén vezetést szerzett a Nyeman, majd a második harmad elején Alekszandr Uszenko kétgólosra növelte a fehéroroszok előnyét. A játékrész közepén 91 másodperc alatt három gól született, előbb kiegyenlített az Oilers, Lars Peder Nagel góljával, majd Andrej Korsunov visszaállította a kétgólos különbséget, de az amerikai Kurt Davis visszahozta egy gólra a norvég csapatot. A 38. percben Christian Dahl Andersen egyenlített, viszont több gólt nem született a mérkőzésen, így büntetők döntöttek, ahol a negyedik párban Jaroslav Kristek kihagyta, az egyenlítő gólt szerző Andersen viszont belőtte, így a Stavanger Oilers 4-3-ra nyert és begyűjtött két pontot.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 büntetőkkel
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk