Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3

   

A norvégok hátrányból egyenlítettek, majd büntetőkkel gyűrték le a fehéroroszokat a kupanyitányon.

A Kontinentális Kupa D csoportjának első mérkőzésén a 14. percben Anatolij Protaszenya révén vezetést szerzett a Nyeman, majd a második harmad elején Alekszandr Uszenko kétgólosra növelte a fehéroroszok előnyét. A játékrész közepén 91 másodperc alatt három gól született, előbb kiegyenlített az Oilers, Lars Peder Nagel góljával, majd Andrej Korsunov visszaállította a kétgólos különbséget, de az amerikai Kurt Davis visszahozta egy gólra a norvég csapatot. A 38. percben Christian Dahl Andersen egyenlített, viszont több gólt nem született a mérkőzésen, így büntetők döntöttek, ahol a negyedik párban Jaroslav Kristek kihagyta, az egyenlítő gólt szerző Andersen viszont belőtte, így a Stavanger Oilers 4-3-ra nyert és begyűjtött két pontot.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 büntetőkkel
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk