Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3

   

A norvégok hátrányból egyenlítettek, majd büntetőkkel gyűrték le a fehéroroszokat a kupanyitányon.

A Kontinentális Kupa D csoportjának első mérkőzésén a 14. percben Anatolij Protaszenya révén vezetést szerzett a Nyeman, majd a második harmad elején Alekszandr Uszenko kétgólosra növelte a fehéroroszok előnyét. A játékrész közepén 91 másodperc alatt három gól született, előbb kiegyenlített az Oilers, Lars Peder Nagel góljával, majd Andrej Korsunov visszaállította a kétgólos különbséget, de az amerikai Kurt Davis visszahozta egy gólra a norvég csapatot. A 38. percben Christian Dahl Andersen egyenlített, viszont több gólt nem született a mérkőzésen, így büntetők döntöttek, ahol a negyedik párban Jaroslav Kristek kihagyta, az egyenlítő gólt szerző Andersen viszont belőtte, így a Stavanger Oilers 4-3-ra nyert és begyűjtött két pontot.

Kontinentális Kupa, E csoport:

2013. november 22., 15.30: Stavanger Oilers–Nyeman Grodno 4-3 büntetőkkel
2013. november 22., 19.30: Sönderjyske–Dab.Docler
2013. november 23., 15.30: Stavanger Oilers–Dab.Docler
2013. november 23., 19.30: Nyeman Grodno–Sönderjyske
2013. november 24., 15.00: Dab.Docler–Nyeman Grodno
2013. november 24., 19.00: Sönderjyske–Stavanger Oilers

Kontinentális Kupa, D csoport:

2013. november 22., 17.00: Nottingham Panters–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 22., 20.30: Asiago–Jertisz Pavlodar
2013. november 23., 17.00: Jertisz Pavlodar–Nottingham Panthers
2013. november 23., 20.30: Torosz Nyeftyekamszk–Asiago
2013. november 24., 17.00: Jertisz Pavlodar–Torosz Nyeftyekamszk
2013. november 24., 20.30: Asiago–Nottingham Panters

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA INFO
MOL 18:30 TITSCC INFO
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL INFO
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk