A Lokomotiv legyőzte az Atlantot

 

Sikerükkel a jaroszlavliak feljöttek a Nyugati-főcsoport hatodik helyére.

Az egyetlen csütörtöki KHL-mérkőzésen a Lokomotiv az Atlantot fogadta. Az első harmadban nem született gól, a második harmad elején viszont Jurij Petrov betalált a sérült Galimovot helyettesítő Boriszov kapujába, majd a 45. percben Muszatov kétgólosra növelte a hazaiak előnyét. Az utolsó előtti percben a mityiscsiek lehozták a kapusukat, ám nem sokkal később Artyuhin fejre irányuló támadásért véglegest kapott, így gyakorlatilag esélye sem volt a végén a szépítésre az Atlantnak.

KHL, 8246 néző.
Sanford: 100% (Kolesznyik)
K
Boriszov: 90,9% (Mejer)
Gorohov, Ljubuskin, Plotnyikov, Apalkov, Konykov
1
Novopasin, Batirsin, Kablukov, Kolcov, Haataja
Kronwall, Holös, Redlihs, Muszatov, Kapusztyin
2
Petrov A., Rukavisnyikov, Mihnov, Engqvist, Radulov
Visnyevszkij, Pasnyin, Moksancev, Csernyikov, Petrov J.
3
Velikov, Diblenko, Trubacsov, Kopityin, Gluhov
Vasziljev, Zotov, Hlopotov, Korenyev, Galimov E.
4
Artyuhin, Sevcsenko, Jasin, Kagyejkin, Smeljov
Pjotr Vorobjov
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 22:09 LOK Petrov J. Pasnyin
2-0 44:35 LOK Muszatov Gorohov
22 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 31
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk