A Lokomotiv megint legyűrte a SZKA-t

   

A jaroszlavliak egy héten belül másodjára is legyőzték a szentpéterváriakat.

A negyedik percben Kalinyin révén megszerezte a vezetést a listavezető SZKA, ám tíz perccel később Gorohov egyenlített emberelőnyben. A találkozón egy gól született még, négy perccel a vége előtt Plotnyikov betalált Salák kapujába, így a Lokomotiv a csütörtöki diadal után hétfőn is legyűrte a SZKA-t.

KHL, 12281 néző.
Salák: 88,9% (Korobov)
K
Sanford: 95,8% (Kolesznyik)
Alekszandrov J., Rjaszenszkij, Kovalcsuk, Tyihonov V., Cervenka
1
Gorohov, Ljubuskin, Plotnyikov, Apalkov, Konykov
Kalinyin, Kutyejkin, Kucserjavenko, Ponyikarovszkij, Panarin
2
Kronwall, Holös, Redlihs, Muszatov, Kapusztyin
Szemjonov, Csugyinov, Ketov, Sipacsov, Burdaszov
3
Visnyevszkij, Pasnyin, Moksancev, Csernyikov, Petrov
Jugyin, Makarov, Szkacskov, Szigarjov
4
Vasziljev, Zotov, Hlopotov, Korenyev, Galimov
Jukka Jalonen
E
Pjotr Vorobjov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:00 SZK Kalinyin Tyihonov V. Kutyejkin
1-1 13:57 LOK PP Gorohov Vasziljev Apalkov
1-2 56:01 LOK Plotnyikov Apalkov
24 Kapura lövések száma 18
14 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk