Vasárnap tartalékos kerettel áll föl a KMH

   

Kényszerből Németh Anikó, a válogatott kapusa mezőnyjátékosként lép jégre.

Szombaton a KMH Budapest egy véghajrában kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett a Neuberg Highlanders ellen. A két csapat vasárnap 12.30-kor újra összecsap, a magyar EWHL-csapat viszont tartalékos kerettel áll ki a lányok serdülőmeccsei miatt. A szűkösséget jól jelzi, hogy Krivi Krisztina sérülten öltözik be és ül le a padra, hogy meglegyen a minimális létszám, illetve a válogattunk kapusa, Németh Anikó mezőnyjátékosként kerül nevezésre.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT) 1-2
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete vasárnapra a Neuberg Highlanders elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Gegesy Boglárka 1988 Marilyn
Szigeti Ágnes 1990 Spisska Nová Ves (SVK)
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Köles Kata 1996 Marilyn
Lakatos Boglárka 1988 Marilyn B
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Támadók:
Daróczi Vivien 1993 Marilyn B
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Wende Rebeka 1996 Vasas U16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk