Jack Adams 86 éve mutatkozott be az NHL-ben

November 15. Anno.

1915 ? Az az NHL elődje az NHA 800 dollárban maximalizálja a játékosok fizetését.

1927 ? Győzelemmel mutatkozik be a ligában a legendás edző Jack Adams. Pirates?Red Wings 0-6

1928 ? Tiny Thompson a liga történetének harmadik kapusa aki shutouttal debütál. Pirates?Bruins 0-1

1938 ? A Boston 10 győzelem és 27 döntetlen mellett zsinórban 37. mérkőzésén sem szenvedett vereséget a hosszabbításban. Bruins?Maple Leafs 1-1

1972 ? A new york-i Steve Vickers az első játékos a liga történetében, aki újoncként két egymást követő mérkőzésen mesterhármast ér el. Rangers?Flyers 7-3

1973 ? Bobby Orr három emberelőnyös gólt mellett négyszer szolgálja ki társait így az NHL történetének első hátvédje aki hét pontot szerez egy mérkőzésen. Bruins?Rangers 10-2

1984 ? A Hartford elleni mérkőzés előtt a Philadelphia visszavonultatja Bobby Clarke #16-os dresszét. Flyers?Whalers 6-1

1994 ? A HHOF új tagjai Lionel Conacher, Harry Watson, Brian O’Neill, Ted Darling.

2002 ? A Tampa játékosa Dave Andreychuk 250. emberelőnyös gólját lövi, amivel megdönti Phil Esposito rekordját. Lightning?Sharks 4-2

HBD ? Chris Terreri, John Paul Kelly és Yannick Tremblay.