A Fakel megnyerte a szünet előtti utolsó meccsét

   

A bajnokság felénél a magyar lányok csapata az ötödik helyen áll.

A Fakel szombaton 8-0-ra verte az Arktyik-Junyiverszityet Uhtát, egy nappal később szorosabb meccset játszott a két csapat. Az első harmadban két gólt lőttek a korkinóiak, a folytatásban pedig pedig egy-egy gól született mind a második, mind a harmadik játékrészben, a hazaiak 4-2-re nyertek, a magyar lányok közül Huszák lőtt egy gólt.

A 40 mérkőzéses alapszakasz felénél a Fakelnek hathetes szünet következik, a jövő heti fordulóban szabadnapos, utána pedig legközelebb december 22-én lépnek jégre a csapatok. Az orosz bajnokságot a SZKIF vezeti 57 ponttal, a második helyen három ponttal lemaradva a Tornado áll, az Agigyel 45 pontos, a Birjusza 36 egységet gyűjtött, míg Gasparics Fanni, Huszák Alexandra és Kiss-Simon Franciska csapata 33 ponttal áll.

Bónuszként pedig mutatunk a szombati diadalról húsz fényképet, a teljes galéria itt található.

Fotó: sevensport.ru

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF INFO
U18 17:20 ETOUTE INFO
ROM 17:30 STESCC INFO
EL 18:30 MISMAC INFO
U18 18:40 VASMIS INFO
EBEL 19:15 MZAAVS 
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk