KMH Budapest–HDK Maribor 4-3

   

Megszerezte második győzelmét is a magyar EWHL-csapat a szlovének ellen.

Az első harmadban jobban kezdett a HDK Maribor, többször is beszorították a vendégek a magyar lányokat a védekező harmadba, aminek eredményeképpen kétszer is betaláltak Szigeti Ágnes kapujába az első húsz percben. Aztán a második harmadban erőre kaptak lányaink, előbb Horváth Tifani szépített, majd pedig Pártos Réka távoli lövésébe ért bele Kiss Andrea, így egyenlített a KMH. A folytatásban Csiszer Sarolt kék vonalas lövése utáni kipattanót Jókai Szilágyi Kinga lőtte be a szlovén kapuba, ezzel vezettek a magyar lányok, ám még a második játékrészben egyenlítettek a vendégek. Sokáig úgy tűnt, hosszabbítás dönt, ám nem sokkal a rendes játékidő vége előtt Horváth Tifani kiugrott, a szólóját pedig gólra váltotta, így 4-3-ra diadalmaskodott a KMH Budapest.

A magyar lányokra jövő héten újabb páros mérkőzés vár, a KMH-hoz az a Neuberg Highlanders látogat, amely szeptember végén Ausztriában 4-2-re nyert.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest 4-0, 9-0
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest 4-2
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT) 2-4
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest – elhalasztva
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO) 2-0, 4-3
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete szombatra a HDK Maribor elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Horváth Vanessa 1999 Sportország SC U14
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Lakatos Boglárka 1988 Marilyn HC B
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Csiszér Tímea 1989 Spisska Nová Ves (SVK)
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Farkas Nikolett 1991 Spisska Nová Ves (SVK)
Grkovic Jelena 1997 MAC U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Jókai Szilágyi Zsófia 1992 Vasas SC
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Pintér Hanna 1998 MAC U16
Pintér Lili 1996 MAC U16
Somogyi Vivien 1995 MAC U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16

A magyar EWHL-csapat kerete vasárnapra a HDK Maribor elleni találkozóra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébet U16
Szigeti Ágnes 1990
Védők:
Csiszer Sarolt 1992 Presov (SVK)
Holzer Bernadett 1998 KMH U16
Németh Bernadett 1996 Pesterzsébet U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébet U16
Szlaby Gyöngyi 1988 Presov (SVK)
Tóth Enikő 1996 Spisska Nová Ves (SVK)
Támadók:
Dettrich Szilvia 1991  Marilyn
Egyedi Noémi 1998 Pesterzsébet B U16
Galántai Maja 1998 Pesterzsébet B U16
Gottlibet Zóra 1998 KMH U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Kiss Andrea 1996 MAC U16
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Somogyi Vivien 1995 MAC U16
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16

A csapatoknál, ha van, a játékos utánpótláscsapatát jelöltük, ha csak a női bajnokságban játszik, akkor pedig azt.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk