Szlovénia–Magyarország 5-2

   

Szerdán az ifjúságiak, csütörtökön a serdülők verték Szlovéniát, a junioroknak ez nem sikerült.

Pedig a helyszíni beszámolók szerint egyenlő létszám mellett ellenfele fölé nőtt a magyar U20-as válogatott. Sajnos azonban egy sérülés okozás miatt megítélt 5+20 perces büntetés – amelyet követően a sértett végigjátszotta a mérkőzést – megpecsételte sorsunkat. 1-1-re végződött első harmad után így lett 3-1 a hazaiak javára a középső húsz percben. A záró periódusban 4-1-et követően szépítettünk, lendületben voltunk, ám egy sípszó utáni gólt megadtak a játékvezetők, így alakult ki a végeredmény.A magyar csapat góljait Reiter és Sárpátki szerezte.

Gond egy szál sem, a decemberi vb előtti utolsó torna záró meccsén Olaszországgal találkozunk szombaton délben.

SLOHUN U20

Négy magyar válogatott négy komoly tornán vesz részt e héten. Jégre lépnek a felnőttek, és az utánpótlás is, a serdülők, az ifjúságiak, valamint a juniorok. Az ötnapos program szerdától vasárnapig tart. A kereteket és a programokat az alábbiakban részletezzük.

Magyarország játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Fehérvár
Hetényi Zoltán 1988 Tappara (FIN)
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Nagy Richárd 1992 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Támadók:
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Metcalfe Tyler 1984 Miskolc
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Tóth Adrián 1990 Miskolc
Vas János 1984 Rouen (FRA)

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna 1-6
18.30: Lengyelország–Magyarország 1-2 büntetőkkel

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport 2)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport 2)

4nemzet

Junior (U20), Jesenice (SLO)

november 7., 15.30 Magyarország–Franciaország 4-7
november 8., 19.00 Szlovénia–Magyarország 5-2
november 9., 12.00 Magyarország–Olaszország

A juniorválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Gágyor Péter 1994 UTE
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Krisztián 1994 Minot Minotauros (NAHL)
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Majoross Gergely, Sille Tamás, Svasznek Bence, Gary Clark (kapusedző).
Csapatvezető: Nagy Attila.
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor.

 

Ifjúsági (U18), Telfs (AUT)

A menetrend:

november 6., 15.00 Magyarország–Szlovénia 5-4
november 7., 19.00 Magyarország–Olaszország 2-1
november 8., 13.00 Ausztria–Magyarország 3-1

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daoda Olivér 1996 Flemingsbergs IK (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Burai Péter 1996 Peterborough Jr. Phantoms (GBR)
Gerencsér Dominik 1997 Jukurit (FIN)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Támadók:
Egyed Márk 1996 Jukurit (FIN)
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Papp Dániel 1996 MAC
Sági Martin 1997 UTE
Szász Norbert 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba és Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Antal István
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

 

Serdülő (U16), St. Pölten (AUT)

november 7., 12.00 Magyarország–Szlovénia 5-1
november 8., 12.00 Magyarország–Olaszország 3-1
november 9., 13.15 Ausztria–Magyarország

Az U16-os válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kővári Dániel 1998 KMH
Védők:
Banga Viktor 1998 UTE
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)

A stáb:

Edzők: Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk