Ausztria–Magyarország 3-1

   

Ifjúsági válogatottunk vereséget szenvedett harmadik mérkőzésén.

A csütörtök esti olaszok elleni 2-1-es győzelem után huszonnégy órán belül újra jégre lépett U18-as válogatottunk. A mérkőzést jól kezdték a fiúk, a harmadik percben Keresztury Erik góljával vezettünk, ám a 13. percben egyenlítettek az osztrákok. A meccs felénél Daoda Olivért Kornakker Dániel váltotta a kapuban, aki a második harmadban nem kapott gólt. A 43. percben viszont emberelőnyben gólt szereztek a hazaiak, majd a végén egy üres kapus gólt is lőttek, így alakult ki a 3-1-es végeredmény.

Az első harmadban kihasználatlanul maradt három magyar emberelőny, a folytatásban viszont az osztrákok éltek az egyik emberelőnyükkel. Az osztrákok jobban korcsolyáztak a találkozón, ebből adódott a sok magyar kiállítás. A tornát végül két győzelemmel és egy vereséggel zárta U18-as válogatottunk.

Négy magyar válogatott négy komoly tornán vesz részt e héten. Jégre lépnek a felnőttek, és az utánpótlás is, a serdülők, az ifjúságiak, valamint a juniorok. Az ötnapos program szerdától vasárnapig tart. A kereteket és a programokat az alábbiakban részletezzük.

Magyarország játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Fehérvár
Hetényi Zoltán 1988 Tappara (FIN)
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Nagy Richárd 1992 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Támadók:
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Metcalfe Tyler 1984 Miskolc
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Tóth Adrián 1990 Miskolc
Vas János 1984 Rouen (FRA)

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport 2)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport 2)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport 2)

4nemzet

Junior (U20), Jesenice (SLO)

november 7., 15.30 Magyarország–Franciaország 4-7
november 8., 19.00 Szlovénia–Magyarország
november 9., 12.00 Magyarország–Olaszország

A juniorválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Gágyor Péter 1994 UTE
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Krisztián 1994 Minot Minotauros (NAHL)
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Majoross Gergely, Sille Tamás, Svasznek Bence, Gary Clark (kapusedző).
Csapatvezető: Nagy Attila.
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor.

 

Ifjúsági (U18), Telfs (AUT)

A menetrend:

november 6., 15.00 Magyarország–Szlovénia 5-4
november 7., 19.00 Magyarország–Olaszország 2-1
november 8., 13.00 Ausztria–Magyarország 3-1

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daoda Olivér 1996 Flemingsbergs IK (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Burai Péter 1996 Peterborough Jr. Phantoms (GBR)
Gerencsér Dominik 1997 Jukurit (FIN)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Támadók:
Egyed Márk 1996 Jukurit (FIN)
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Papp Dániel 1996 MAC
Sági Martin 1997 UTE
Szász Norbert 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba és Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Antal István
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

 

Serdülő (U16), St. Pölten (AUT)

november 7., 12.00 Magyarország–Szlovénia 5-1
november 8., 12.00 Magyarország–Olaszország 3-1
november 9., 13.15 Ausztria–Magyarország

Az U16-os válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kővári Dániel 1998 KMH
Védők:
Banga Viktor 1998 UTE
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)

A stáb:

Edzők: Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC INFO
EL 17:50 VC2BRA INFO
EL 18:30 MISSCC INFO
EL 18:30 TITUTE INFO
EL 19:00 MACFTC INFO
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk