Magyarország–Szlovénia 5-1

   

Az U16-os válogatottunk is magabiztosan győzte le Szlovéniát.

A magyar serdülők gyakorlatilag az első harmadban eldöntötték a mérkőzést, húsz perc után 3-0-ra vezettek. A második játékrészben egy-egy gól született, a harmadik harmadban pedig egy újabb magyar találat esett, így az U16-os válogatott 5-1-re nyert. A gólokból Kiss Patrik kettőt vállalt, rajta kívül Erdei Zoltán, Szabó Bence és Szita Donát voltak eredményesek, Szlépka Armand pedig két gólpasszt adott. A mérkőzésen az öt az öt elleni játékban jobbak voltak a fiúk, egy színvonalas, de sok kisbüntetést hozó meccsen fölé nőttek az ellenfélnek.

Reggel bemeleígésképpen a St. Pölteni EBYSL-csapattal, az LA Starsszal játszott a válogatott háromszor 15 percet, ami jó bemelegítésnek bizonyult a déli meccsre. A serdülők legközelebb pénteken 12 órakor lépnek jégre, az ellenfél Olaszország lesz.

Négy magyar válogatott négy komoly tornán vesz részt e héten. Jégre lépnek a felnőttek, és az utánpótlás is, a serdülők, az ifjúságiak, valamint a juniorok. Az ötnapos program szerdától vasárnapig tart. A kereteket és a programokat az alábbiakban részletezzük.

Magyarország játékoskerete a novemberi EIHC-tornára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Fehérvár
Hetényi Zoltán 1988 Tappara (FIN)
Rajna Miklós 1991 Fehérvár
Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
Gőz Balázs 1992 Morzine-Avoriaz (FRA)
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
Kiss Dániel 1991 Fehérvár
Nagy Richárd 1992 Dab.Docler
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Szirányi Bence 1988 Fehérvár
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Varga Arnold 1992 Fehérvár
Támadók:
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Dab.Docler
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Metcalfe Tyler 1984 Miskolc
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nemes Benjámin 1993 Fehérvár
Németh Attila 1992 Fehérvár
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
Somogyi Balázs 1991 Dab.Docler
Tóth Adrián 1990 Miskolc
Vas János 1984 Rouen (FRA)

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport)

4nemzet

Junior (U20), Jesenice (SLO)

november 7., 15.30 Magyarország–Franciaország
november 8., 19.00 Szlovénia–Magyarország
november 9., 12.00 Magyarország–Olaszország

A juniorválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Dósa Krisztián 1994 MAC
Garát Zsombor 1997 MAC
Korbuly Gergely 1994 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Gágyor Péter 1994 UTE
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Nagy Krisztián 1994 Minot Minotauros (NAHL)
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Majoross Gergely, Sille Tamás, Svasznek Bence, Gary Clark (kapusedző).
Csapatvezető: Nagy Attila.
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor.

 

Ifjúsági (U18), Telfs (AUT)

A menetrend:

november 6., 15.00 Magyarország–Szlovénia 5-4
november 7., 19.00 Magyarország–Olaszország
november 8., 13.00 Ausztria–Magyarország

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Daoda Olivér 1996 Flemingsbergs IK (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Burai Péter 1996 Peterborough Jr. Phantoms (GBR)
Gerencsér Dominik 1997 Jukurit (FIN)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Lakatos Levente 1996 MAC
Pálfi Márk 1997 Pesterzsébet
Támadók:
Egyed Márk 1996 Jukurit (FIN)
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Gáspár Máté 1997 Linz (AUT)
Havasi Dávid 1997 MAC
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Papp Dániel 1996 MAC
Sági Martin 1997 UTE
Szász Norbert 1996 Fehérvár
Szlama Dániel 1997 Vasas
Terbócs István 1996 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Varga Olivér 1996 Vasas
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

A stáb:

Szövetségi edző: Glen Williamson
Edző: Jánosi Csaba és Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatvezető: Antal István
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

 

Serdülő (U16), St. Pölten (AUT)

november 7., 12.00 Magyarország–Szlovénia 5-1
november 8., 12.00 Magyarország–Olaszország
november 9., 13.15 Ausztria–Magyarország

Az U16-os válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Győri Boldizsár 1998 MAC
Kővári Dániel 1998 KMH
Védők:
Banga Viktor 1998 UTE
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Támadók:
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Korchma Bence 1999 MAC
Kreisz Brúnó 1999 MAC
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Török Viktor 1998 Graz (AUT)

A stáb:

Edzők: Mayer Péter, Mihály Jenő, Fekecs Norbert, György József, Várady Csaba (kapusedző)
Csapatvezető: Mercz Orsolya

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk