Nick Ross kihagyja a Fehérvár-meccset

   

Az Olimpija Ljubljana első soros bekkje kétmeccses eltiltást kapott.

Az EBEL szabálytalanságok ügyében illetékes testülete a játékvezető jelentése alapján megvizsgálta a ljubljanai Nick Ross által a Znojmo elleni meccs 56. percében elkövetett akciót. A játékos a mérkőzésen ezért 5+20 perces büntetést kapott. A testület arra a véleményre jutott, hogy a korongot birtokló játékos felelős azért, hogy a feje fent legyen, és fel kell készülnie arra, hogy meg fogják támadni, de nem kell felkészültnek lennie arra, hogy a támadás, ütközés túlzott keménységgel, a jégről felugorva történik.

Márpedig Ross a szabálytalan ütközés során felugrott a jégről, messziről, kifejezetten az ellenfél megtámadásának szándékával érkezett, rendkívül nagy erővel ütközött. Mindezek miatt a testület a nyáron a Salzburgtól igazolt ponterős játékost – 20 meccsen 10 pontot gyűjtött a szezonban az utolsó helyezett csapatban – a soron következő két mérkőzésről – november 13-án a Salzburg ellen idegenben és november 17-én a Fehérvár ellen hazai pályán játssza ezt a két meccset az Olimpija – eltiltotta. Az esetet az alábbi videón nézhetik meg olvasóink.

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
   H I R D E T É S
Partnerünk