Lengyelország kerete az EIHC-tornára

 

Igor Zaharkin két kapussal, nyolc védővel és tizenkét támadóval jön Magyarországra.

A legutóbbi világbajnoki keretükből nem lesz itt a kapusuk, Kamil Kosowski, a védők közül Jerzy GabrysKamil Gorny és Mateusz Rompkowski, míg a támadóktól Sebastian Kowalowka és Maciej Urbanowicz hiányzik. Újonc viszont a keretben a korábbi U20-as válogatott kapus, Tomasz Witkowski, a védő Jakub Wanacki és Bartlomiej Pociecha, a támadó Mateusz Bepierszcz, illetve visszatér a nyolc vébét is megjárt Adam Borzecki és a hat vébén részt vevő Mikolaj Lopuski. A német élvonalból két hátvéd érkezik, a többiek a lengyel bajnokságban szerepelnek. Érdekesség, hogy a Dunaújvárosban Kontinentális Kupa-selejtezőn járt Cravociából senki nem tér vissza novemberben Magyarországra.

Zaharkin POL

Fotó: Mudra László (MJSZ)

Lengyelország játékoskerete a november EIHC-tornára:

Kapusok: Przemyslaw Odrobny (1928 KTH Krynica), Tomasz Witkowski (TMH Polonia Bytom).

 Védők: Adam Borzecki, Pawel Dronia (mindketten Schwenninger Wild Wings, GER-1.), Rafal Dutka, Patryk Wajda (mindketten 928 KTH Krynica), Michal Kotlorz, Jakub Wanacki (mindketten GKS Tychy), Bartlomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzebie).
Támadók: Krzysztof Zapala, Marek Strzyzowski (mindketten Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Malasinski, Marcin Kolusz, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut, Krystian Dziubinski (mind az öten 1928 KTH Krynica), Adam Baginski, Mikolaj Lopuski , Jakub Witecki, Radoslaw Galant (mind a négyen GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice)

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport)

4nemzet

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE ÉLŐ
ROM 17:30 STESCC ÉLŐ
EL 18:30 MISMAC 0-0ÉLŐ
U18 18:40 VASMIS ÉLŐ
EBEL 19:15 MZAAVS INFO
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk