Lengyelország kerete az EIHC-tornára

 

Igor Zaharkin két kapussal, nyolc védővel és tizenkét támadóval jön Magyarországra.

A legutóbbi világbajnoki keretükből nem lesz itt a kapusuk, Kamil Kosowski, a védők közül Jerzy GabrysKamil Gorny és Mateusz Rompkowski, míg a támadóktól Sebastian Kowalowka és Maciej Urbanowicz hiányzik. Újonc viszont a keretben a korábbi U20-as válogatott kapus, Tomasz Witkowski, a védő Jakub Wanacki és Bartlomiej Pociecha, a támadó Mateusz Bepierszcz, illetve visszatér a nyolc vébét is megjárt Adam Borzecki és a hat vébén részt vevő Mikolaj Lopuski. A német élvonalból két hátvéd érkezik, a többiek a lengyel bajnokságban szerepelnek. Érdekesség, hogy a Dunaújvárosban Kontinentális Kupa-selejtezőn járt Cravociából senki nem tér vissza novemberben Magyarországra.

Zaharkin POL

Fotó: Mudra László (MJSZ)

Lengyelország játékoskerete a november EIHC-tornára:

Kapusok: Przemyslaw Odrobny (1928 KTH Krynica), Tomasz Witkowski (TMH Polonia Bytom).

 Védők: Adam Borzecki, Pawel Dronia (mindketten Schwenninger Wild Wings, GER-1.), Rafal Dutka, Patryk Wajda (mindketten 928 KTH Krynica), Michal Kotlorz, Jakub Wanacki (mindketten GKS Tychy), Bartlomiej Pociecha (Ciarko PBS Bank KH Sanok), Mateusz Bryk (JKH GKS Jastrzebie).
Támadók: Krzysztof Zapala, Marek Strzyzowski (mindketten Ciarko PBS Bank KH Sanok), Tomasz Malasinski, Marcin Kolusz, Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut, Krystian Dziubinski (mind az öten 1928 KTH Krynica), Adam Baginski, Mikolaj Lopuski , Jakub Witecki, Radoslaw Galant (mind a négyen GKS Tychy), Mateusz Bepierszcz (HC GKS Katowice)

A Négy Nemzet Torna programja:

2013. 11. 08., péntek
15.00: Románia–Ukrajna
18.30: Lengyelország–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.09., szombat
14.30: Ukrajna–Lengyelország
18.00: Románia–Magyarország (Digi Sport)

2013.11.10., vasárnap
14.00: Lengyelország–Románia
17.30: Magyarország–Ukrajna (Digi Sport)

4nemzet

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC INFO
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS INFO
U20 17:40 AVSETO INFO
U20 17:40 VASDHK INFO
U18 17:45 SZDKMH INFO
U18 18:00 ZEGMIS INFO
U20 18:30 UTEMAC INFO
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk