A Szpartak hosszabbításban verte a Vityazt

 

A moszkvaiakat túlórára kényszerítették a podolszkiak.

Mamin révén a második percben vezetett a Vityaz, a harmadik harmad közepén pedig két és fél perc alatt fordított a Szpartak két öt az négy elleni játék során született góllal. Az 58. percben Szoloduhin egyenlített, így hosszabbítás következett, ahol Csernov áthúzódó kiállítása miatt Quint döntött emberelőnyben, a Szpartak nyert, a moszkvaiak így egy pontra megközelítették a rájátszást érő nyolcadik helyet.

KHL, 3680 néző.
Glass: 91,3% (Ivanov A.)
K
Backlund: 92,3% (Liszutyin)
Quint, Kulik, Zsergyev, Anderson, Wandell
1
Mezei, Tatalin, Vasziljev A., Ribakov, Afinogenov
Bodrov, Szergejev, Kozlov, Krutov, Spirko
2
Malevics, Hafizullin, Szoloduhin, Sityikov, Ribin
Mamkin, Vasziljev V., Volkov, Nyesztyerov, Junykov
3
Pyett, Golovkov, Topol, Mamin, Makarenko
Szorokin, Nyekolenko, Csernih, Nyikulin, Voronyin
4
Kugyinov, Korovkin, Makejev, Csernov, Ivanov I.
Fjodor Kanarejkin
E
Jurij Leonov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:47 VIT Mamin Topol Makarenko
1-1 48:26 SZP PP Anderson Zsergyev
2-1 50:56 SZP PP Kulik Kozlov Nyikulin
2-2 57:23 VIT Szoloduhin Csernov
3-2 60:29 SZP PP Quint Spirko Zsergyev
39 Kapura lövések száma 23
8 Kiállításpercek 22
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG INFO
U18 14:30 KMHMIS INFO
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE INFO
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk