Az Olimpija nyert az edzőváltás után

 

A szlovének megszerezték szezonbeli második győzelmüket.

Ivo Jan győzelemmel debütált az Olimpija Ljubljana kispadján, miután kedden az edzőváltás után ideiglenesen őt nevezték ki vezetőedzőnek. A szlovének gyorsan döntésre vitték a mérkőzést, tíz perc alatt négyet lőttek az Innsbrucknak, ám Munro így is 90%-os hatékonysággal védett, a hazaiak 51-szer találták el a kapuját.

EBEL, 1000 néző. Játékvezetők: Trilar, Cerne, Hribar.
Kuhn: 96,7% (Sila)
K
Munro: 90,2% (Machreich)
Ross, LaPlante, Howes, Blackwater, Ulmer
1
Pittl S., Sims, Donati T., Donati J., Schennach
Cvetek, Erman, Morency, Music, Verlic
2
Hörtnagl, Malík, Höller, Jurik, Salazar
Grahut, Dervaric, Ograjensek, Hocevar, Koblar
3
Switzer, Stern, Hanschitz, Huber, Frischmann
Groznik, Hebar, Sotlar, Pesut, Zdesar
4
Lindner, Echtler, Steiner, Steinacher
Ivo Jan
E
Daniel Naud, Wolfgang Kontschieder
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 01:09 OLL Blackwater Howes Ulmer
2-0 06:50 OLL Hocevar Ograjensek Koblar
3-0 08:19 OLL PP2 Ograjensek Ulmer Howes
4-0 09:44 OLL Pesut Music Morency
4-1 28:30 HCI Schennach Donati T.
5-1 48:18 OLL Ulmer Ross Kuhn
51 Kapura lövések száma 30
4 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk