A Slovan legyőzte a Levet

 

Hazai győzelem született a csehszlovák rangadón.

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, a Slovanhoz a Lev látogatott. A találkozót a pozsonyiak nyerték, a cseh Netík kétszer talált be Vehanen kapujába, míg Miklík egy gólt lőtt és két gólpasszt adott. A Lev továbbra is hatodik a Nyugati-főcsoportban, a Slovan pedig jelenleg négy pontra áll a rájátszást érő nyolcadik helytől.

KHL, 10055 néző.
Janus: 93,1% (Kopriva)
K
Vehanen: 81,0% (Lukas)
Kutlák, Skoula, Netík, Bartovic, Mikus Juraj
1
Jaakola, O'Byrne, Zackrisson, Klepis, Thörnberg
Mojzis, Sersen, Miklík, Vondrka, Ölvecky
2
Sevc, Gragnani, Azevedo, Ridderwall, Sekac
Stajnoch, Sigalet, Kukumberg, Bliznak, Hudacek
3
Nemec, Nakládal, Novotny, Danielsson, Christensen
Mihalik, Mikus T., Mraz R., Matousek, Dano
4
Humphries, Birner, Vrána, Cingel, Repík
Rostislav Cada
E
Kari Jalonen
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 04:42 SBA Vondrka Ölvecky Miklík
2-0 18:26 SBA PP Netík Mikus Juraj Kutlák
3-0 36:33 SBA Ölvecky Vondrka Miklík
3-1 46:25 LEV Ridderwall Sekac
4-1 58:24 SBA Netík Bartovic
4-2 58:48 LEV Birner O'Byrne Repík
5-2 59:01 SBA PP Miklík
22 Kapura lövések száma 29
10 Kiállításpercek 22
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk