Négygólos előnyről bukott el a Liberec

 

Újabb őrülten izgalmas meccset játszottak a cseh Extraligában.

A nyáron Ceské Budejovicéből Hradec Královéba átköltözött Mountfield a Bílí Tygrí Liberechez látogatott. A 4454 néző őrült első harmadot láthatott, a tizedik percben már 3-0-ra vezettek a libereciek, ekkor a négy lövésből csak egyet védő Pavel Kantor helyét az általunk az EBEL-ből ismert znojmói Ondrej Kacetl vette át. Élete első Extraliga-meccse nem indult jól, ugyanis hiába szépített Tomás Mertl góljával a vendégcsapat, a hazaiak Tomás Urban és Petr Vampola révén újabb két gólt lőttek, így már 5-1-re vezetett a Liberec. Rudolf Cerveny a játékrész utolsó percében szépített, így háromgólos hazai előnnyel vonultak szünetre.

A második húsz percben Michal Bulír góljával újra négy góllal vezettek a hazaiak, a mérkőzés felétől pedig a játék is megváltozott. Jaroslav Kudrna és Vladimir Skoda góljavial 6-4 volt az állás 40 perc után, a harmadik harmadban pedig Jakub Suja találatával már csak egy gól volt a különbség, a csapatkapitány Jirí Simánek pedig 59:23-nál hosszabbításra mentette a mérkőzést. A lélektani előny innentől a vendégeknél volt, a ráadás második percében Lukas Kveton eldöntötte a meccset, a Mountfield Hradec Králové négygólos hátrányból felállva 7-6-ra nyert.

A DEL-ben újabb nagyarányú győzelem született. A Schwenninger Wild Wings nem kímélte az Ausburger Panthert, a nyolc hazai gólon nyolc játékos osztozott, Dimitri Patzold shutoutnak örülhetett, a schwenningeniek 8-0-ra nyertek.

Szlovákiában a HKM Zvolen közel állt a győzelemhez, az 53. percben 3-1-re vezettek, ám az MHC Martinból a Slovanban is megfordult Ivan Datelinka előbb gólpasszt adott, majd 59:26-án hosszabbításra mentette a meccset. A ráadásban nem született gól, a büntetőknél a 40 éves Michal Beran döntött, a turócszentmártoniak 4-3-as győzelmet arattak, így a címvédő zólyomiak az U20-as válogatottat leszámítva utolsók a ligában.

Extraliga (Csehország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Liiga (Finnország)
aktuális forduló
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

DEL (Németország)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

NLA (Svájc)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

SHL (Svédország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Extraliga (Szlovákia)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., szerda
OGN 04:10 SWESUI 1-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 KORJPN 1-4VÉGE
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 SVKRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 USASLO 2-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:15)
U15 14:30 HUNAUT 0-1VÉGE
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 
NŐI 17:30 FRAHUN 
NU19 19:00 HUNESP 
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 ?KOR 
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 ?JPN 
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 
OG 13:10 CANKOR 
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 1 (14:30)
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 1 (13:25), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk