Tippek az NHL-szezonra

   

Stero megmondja, mit vár a 2013/14-es bajnokságtól.

Az idei évben még a szokottnál is nagyobb bátorság kell ahhoz, hogy valaki megjósolja, mi fog történni az NHL-ben. Blogtársunk most mégis erre vállalkozik, saját elhatározásból. Nincs hókuszpókusz, nincs üveggömb, csak a száraz tények – mondja ő. A kupa átadásának a napján aztán vissza lehet majd keresni, mi és mennyi teljesült abból, amit gondolt, hogy mennyire tudnak félrevezetőek lenni azok a bizonyos nyilvánvaló tények.

Rájátszásrésztvevők, Kelet:
Boston, Ottawa, Detroit, Toronto, NY Rangers, Pittsburgh, Washington, Philadelphia

Playoffba jutnak, Nyugat:
Chicago, St. Louis, Minnesota, Los Angeles, San Jose, Edmonton, Vancouver, Anaheim

President-trófea: Chicago

Wales-trófea: Pittsburgh

Cambell-trófea: St. Louis

Art Ross-trófea: Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins)

Maurice Richard-trófea: Steven Stamkos (Tampa Bay Lighning)

James Norris-trófea: Ryan Suter (Minnesota Wild)

Vezina-trófea: Henrik Lundqvist (New York Rangers)

Hart-trófea: Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins)

Lady Byng-trófea: Pavel Dacjuk (Detroit Red Wings)

Calder-trófea: Valerij Nyicsuskin (Dallas Stars)

Conn Smythe-trófea: Alex Pietrangelo (St. Louis Blues)

Jack Adams-trófea: Mike Babcock (Detroit Red Wings)

Frank J. Selke-trófea: Patrice Bergeron (Boston Bruins)

Willaim M. Jennings-trófea: Corey Crawford, Nyikolaj Habibulin (Chicago Blackhawks)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS ÉLŐ
U20 17:20 ETOAVS ÉLŐ
U18 17:40 AVSSCC ÉLŐ
KHL 18:00 LOKNYH ÉLŐ
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk