Frissült a serdülőválogatott kerete

   

Glen Williamson szövetségi edző 10. havi kerete. A szokásos havi edzőtáborra csütörtökön és pénteken kerül sor, a Jégpalotában.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bozsó Kristóf 1998 Pesterzsébet
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Annus Döme 1998 Szeged
Bálint Tamás 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Gattyán Péter 1998 MAC
Kováts Máté 1998 UTE
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Rajz Áron 1998 Fehérvár
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Vasas
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Tamássy Krisztián 1998 Debrecen
Tornyai Gábor 1998 MAC
Támadók:
Catanzáró Tamás 1998 Pesterzsébet
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdélyi Nagy Dániel 1998 MAC
Faragó Richárd 1998 MAC
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Hegyi Ádám 1998 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Horváth Richárd 1998 Győr
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Kristóf 1998 Szeged
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Majoross Barnabás 1998 MAC
Rózsa István 1998 UTE
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Miskolc
Székely-Mádai Gergő 1998 UTE
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Bence 1998 Zalaegerszeg
Tóth Gergő 1998 Pesterzsébet
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Varga Tamás 1998 Vasas

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk