Frissült a serdülőválogatott kerete

   

Glen Williamson szövetségi edző 10. havi kerete. A szokásos havi edzőtáborra csütörtökön és pénteken kerül sor, a Jégpalotában.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bozsó Kristóf 1998 Pesterzsébet
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Kővári Dániel 1998 KMH
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Annus Döme 1998 Szeged
Bálint Tamás 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Darabos Krisztofer 1998 MAC
Gattyán Péter 1998 MAC
Kováts Máté 1998 UTE
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Rajz Áron 1998 Fehérvár
Sarciá Antonio 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szabó Bence 1998 Vasas
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Tamássy Krisztián 1998 Debrecen
Tornyai Gábor 1998 MAC
Támadók:
Catanzáró Tamás 1998 Pesterzsébet
Deák Csaba 1998 Miskolc
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdélyi Nagy Dániel 1998 MAC
Faragó Richárd 1998 MAC
Gombos Bence 1998 Zalaegerszeg
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Hegyi Ádám 1998 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1998 Pesterzsébet
Horváth Richárd 1998 Győr
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Kristóf 1998 Szeged
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Majoross Barnabás 1998 MAC
Rózsa István 1998 UTE
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Miskolc
Székely-Mádai Gergő 1998 UTE
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE
Tóth Bence 1998 Zalaegerszeg
Tóth Gergő 1998 Pesterzsébet
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Zalaegerszeg
Varga Tamás 1998 Vasas

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk