89 másodperc alatt döntött a Dallas

A texasi alakulat Coloradóban vendégszerepelt, ahol másfél perc alatt hármat rámolt be Sceviour és Benn révén Giguere kapujába. Ha ez nem lett volna elég, három perccel később Sceviour is megszerezte második gólját, négygólosra hizlalva az előnyt. Az Avs hosszú hajrát nyitott és felzárkózott egy találatra, ám Sceviour harmadik, üres kapus gólja végképp eldöntötte a mérkőzést.

Cory Schneidernek, a Devils kapusának mindössze 91 másodperc hiányzott ahhoz, hogy kapott gól nélkül megússza a Flyers elleni mérkőzést. Az 58. percig a New Jersey Zidlicky és Sislo góljaival biztosan vezettek a vendégek, a hazai Timonen találata csak az izgalmak fokozására volt elég.

Két torontói gól fogott közre három ottawait, így a Senators nyerte a kanadai rangadót az Air Canada Centre-ben. A Szenátorok legjobbja a győztes gól szerző és gólpasszt adó Colin Greening volt.

A 2-1-es eredmény ellenére könnyedén győzött a Nashville a Tampa ellen hazai pályán. A Lightning játékosai 40 perc alatt 14 lövést küldtek Pekka Rinne kapujára, majd az őt váltó Marek Mazanecére mindössze hármat. Utóbbi háromból az utolsó, Steven Stamkos lövése talált utat a kapuba a mérkőzés letelte előtt 46 másodperccel.

Zsinórban negyedik előkészületi meccsét nyerte az Edmonton, amely most a NY Rangerst fektette két vállra 5-3 arányban. Az Oilers két húzóembere Jordan Eberle és David Perron voltak, előbbi egy gólt és két gólpasszt, utóbbi csak két gólt szerzett.

A kaliforniai rangadón minden harmad egy gólt hozott, így a végén 2-1-re győzött a Kings a Ducks ellen. A Királyok 0-1 után Williams és Kopitar révén fordították meg a találkozót.

Úgy látszik csak kisiklás volt a Vancouver győzelme, mert ma hajnalban simán, 5-0-ra kikapott San Joséban. A Cápák kapujában Niemi 24 védéssel shutoutot ért el, elöl pedig a Thornton, Hertl páros villogott, Big Joe három pontot a fiatal 19 éves cseh center két gólt szerzett.