Kezdődik az EWHL

 

A 2013/14-es szezonban 21 mérkőzést játszik az nyílt osztrák női bajnokságban a KMH Budapest.

Az előző évhez hasonlóan Gömöri Csaba szövetségi kapitány vezeti a szakmai munkát. A játékoskeret bővült, minden hétvégén más szakmai célt valósít meg a társaság. Több alkalommal is a válogatott felkészülését szolgálják majd a meccsek. Az első hétvégén egy vegyes csapat utazik Olaszországba, van benne rutinos, de nagyon fiatal játékos is, a MAC-osok ezúttal nem állnak rendelkezésre.

Szombaton veszi kezdetét a szezon az EWHL-ben, ahol immáron nyolc csapat verseng a legjobb négybe jutásért, illetve a győzelemért. Az osztrák Neuberg Highlanders és a szlovén HDK Mariborral gazdagodott a mezőny. A szakvezetők kijelölték azokat a játékosokat, akik Bolzanóba utaznak, Gömöri Csaba együttese három kapussal, öt védővel és tíz támadóval számolhat, szombat hajnalban kel útra, és két meccset játszik a hétvégén.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT)
2013. október 12., 13.: Pantera Minszk (BLR)–KMH Budapest
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest
2013. november 4.: KMH Budapest–Pantera Minszk (BLR)
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO)
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete a bolzanói túrára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébeti HC U16
Gegesy Boglárka 1988
Szigeti Ágnes 1990
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Holzer Bernadett  1998 Vasas U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO HC U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébeti HC U16
Szlaby Gyöngyi 1988
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Dettrich Szilvia 1991  –
Gottlibet Zóra 1998 Vasas U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Jókai Szilágyi Zsófia 1992  –
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16
Victor Zsuzsanna 1981

A csapatoknál az adott utánpótláscsapatot jelöltük.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1ÉLŐ
EL 20:00 TITFTC INFO
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk