Kezdődik az EWHL

 

A 2013/14-es szezonban 21 mérkőzést játszik az nyílt osztrák női bajnokságban a KMH Budapest.

Az előző évhez hasonlóan Gömöri Csaba szövetségi kapitány vezeti a szakmai munkát. A játékoskeret bővült, minden hétvégén más szakmai célt valósít meg a társaság. Több alkalommal is a válogatott felkészülését szolgálják majd a meccsek. Az első hétvégén egy vegyes csapat utazik Olaszországba, van benne rutinos, de nagyon fiatal játékos is, a MAC-osok ezúttal nem állnak rendelkezésre.

Szombaton veszi kezdetét a szezon az EWHL-ben, ahol immáron nyolc csapat verseng a legjobb négybe jutásért, illetve a győzelemért. Az osztrák Neuberg Highlanders és a szlovén HDK Mariborral gazdagodott a mezőny. A szakvezetők kijelölték azokat a játékosokat, akik Bolzanóba utaznak, Gömöri Csaba együttese három kapussal, öt védővel és tíz támadóval számolhat, szombat hajnalban kel útra, és két meccset játszik a hétvégén.

A KMH női EWHL-csapatának sorsolása:

2013. szeptember 14., 15.: EV Bozen Eagles (ITA)–KMH Budapest
2013. szeptember 29.: Neuberg Highlanders (AUT)–KMH Budapest
2013. október 5.: KMH Budapest–DEC Salzburg Eagles (AUT)
2013. október 12., 13.: Pantera Minszk (BLR)–KMH Budapest
2013. november 2.: WE-V Flyers (AUT)–KMH Budapest
2013. november 4.: KMH Budapest–Pantera Minszk (BLR)
2013. november 9., 10.: KMH Budapest–HDK Maribor (SLO)
2013. november 16., 17.: KMH Budapest–Neuberg Highlanders (AUT)
2013. november 23., 24.: DEC Salzburg Eagles (AUT)–KMH Budapest
2013. november 30., december 1.: EHV Sabres Vienna (AUT)–KMH Budapest
2013. december 14.: KMH Budapest–EV Bozen Eagles (ITA)
2013. december 15.: KMH Budapest–EHV Sabres Vienna (AUT)
2014. január 12.: HDK Maribor (SLO)–KMH Budapest
2014. február 1., 2.: KMH Budapest–WE-V Flyers (AUT)

A magyar EWHL-csapat kerete a bolzanói túrára:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Németh Anikó 1996 Pesterzsébeti HC U16
Gegesy Boglárka 1988
Szigeti Ágnes 1990
Védők:
Csiszer Sarolt 1992
Holzer Bernadett  1998 Vasas U16
Odnoga Lotti 1999 Győri ETO HC U16
Pártos Réka 1996 Pesterzsébeti HC U16
Szlaby Gyöngyi 1988
Támadók:
Dabasi Réka 1996 Vasas U16
Dettrich Szilvia 1991  –
Gottlibet Zóra 1998 Vasas U16
Horváth Tifani 1996 UTE U18
Jókai Szilágyi Kinga 1997 Vasas U16
Jókai Szilágyi Zsófia 1992  –
Krivi Krisztina 1996 UTE U18
Szelényi Lilien 1997 Vasas U16
Ungár Rebeka 1997 Vasas U16
Victor Zsuzsanna 1981

A csapatoknál az adott utánpótláscsapatot jelöltük.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk