Chernomaz szűkített a juniorkereten

 

Jövő hét elején 3 kapus, 10 hátvéd és 18 csatár készül tovább a Jégpalotában a szövetségi kapitánnyal és stábjával a decemberi U20-as vb-re.

Robog tovább a korosztályos válogatott felkészítése. Ezen a héten a serdülők tartottak össze, a hírek szerint igencsak eredményesen, a jövő héten pedig a juniorok második, ezúttal már szűkített kerettel zajló edzőtáborára kerül sor. Kedden és szerdán 31 jégkorongozó bizonyíthat a stábnak és magának, természetesen mindez nem jelenti azt, hogy akit most nem hívtak, az már kiesett volna a keretből.

Jól indult a szezon, a csapat augusztusban háromból kétszer legyőzte Szlovénia hasonló korú válogatottját.

A juniorválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Garbacz Ádám 1994 UTE
Herner Olivér 1996 MAC
Korbuly Gergő 1994 Fehérvár
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Léránt René 1994 FTC
Nagy Patrik 1995 MAC
Postás Ciprián 1994 Vasas
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Frajka Botond 1994 UTE
Gágyor Péter 1994 UTE
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Majoross Kristóf 1995 MAC
Németh Árpád 1995 MAC
Pillók Martin 1994 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Róbert 1994 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Pál Krisztián 1996 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Majoross Gergely, Sille Tamás, Gary Clark (kapusedző).
Csapatvezető: Nagy Attila.
Fizikoterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC ÉLŐ
EL 17:50 VC2BRA 1-2ÉLŐ
EL 18:30 MISSCC 0-0ÉLŐ
EL 18:30 TITUTE 0-0ÉLŐ
EL 19:00 MACFTC INFO
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk