Chernomaz szűkített a juniorkereten

 

Jövő hét elején 3 kapus, 10 hátvéd és 18 csatár készül tovább a Jégpalotában a szövetségi kapitánnyal és stábjával a decemberi U20-as vb-re.

Robog tovább a korosztályos válogatott felkészítése. Ezen a héten a serdülők tartottak össze, a hírek szerint igencsak eredményesen, a jövő héten pedig a juniorok második, ezúttal már szűkített kerettel zajló edzőtáborára kerül sor. Kedden és szerdán 31 jégkorongozó bizonyíthat a stábnak és magának, természetesen mindez nem jelenti azt, hogy akit most nem hívtak, az már kiesett volna a keretből.

Jól indult a szezon, a csapat augusztusban háromból kétszer legyőzte Szlovénia hasonló korú válogatottját.

A juniorválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Garbacz Ádám 1994 UTE
Herner Olivér 1996 MAC
Korbuly Gergő 1994 Fehérvár
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Léránt René 1994 FTC
Nagy Patrik 1995 MAC
Postás Ciprián 1994 Vasas
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Stipsicz Bence 1997 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár
Támadók:
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Frajka Botond 1994 UTE
Gágyor Péter 1994 UTE
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Könczei Áron 1994 Debrecen
Majoross Kristóf 1995 MAC
Németh Árpád 1995 MAC
Pillók Martin 1994 Fehérvár
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Sárpátki Róbert 1994 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Pál Krisztián 1996 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Majoross Gergely, Sille Tamás, Gary Clark (kapusedző).
Csapatvezető: Nagy Attila.
Fizikoterapeuta: Bagonya Imre
Felszerelés-menedzser: Tornyi Gábor.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 1-0VÉGE
EL 17:50 VC2FTC 2-1VÉGE
U18 19:30 MACZNO 8-2VÉGE
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk