Villach-győzelemmel indult az EBEL-szezon

   

A karintiaiak az első harmadban eldöntötték a Dornbirn elleni mérkőzést. 7 másodperc kellett az első gólhoz.

Szombaton a Dornbirn–Villach találkozóval megkezdődött az EBEL 2013/14-es szezonja. A vendégek már húsz perc után 4-0-ra vezettek, a középső játékrészben a hazaiak szépítettek, sőt a harmadik harmad közepén felzárkóztak 4-3-ra, ám Curtis Fraser kétszer is betalált, a Medvescaktól igazolt kanadai támadó mesterhármassal mutatkozott be első villachi tétmeccsén, csapata 6-3-ra nyert.

EBEL, 3050 néző. Játékvezetők: Nikolic, Schauer, Smeibidlo.
Dennis: 87,5% (Madlener)
K
Lamoureux J.: 88,5% (Höneckl)
Montgomery, D'Aversa, Mink, Jarrett P., Grabher-Meier
1
Jarrett C., Hotham, Pewal, Ryan, Hughes
Magnan-Grenier, Plante, D'Alvise, Sonne, Brooks
2
Altmann, Unterluggauer, Fraser, McBride, Petrik B.
Oraze, Slivnik, Petrik N., Feichtner, Mairitsch
3
Brunner Nico, Bacher, Platzer, Göhringer, Nageler
Lembacher, Putnik, Haussle, Wolf
4
Rauchenwald, Gelfanov
Macqueen Dave, Hagen Wolfgang
E
Järvenpää Hannu, Brown Marc
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:07 VSV Petrik B. McBride
0-2 02:09 VSV Göhringer Platzer Nageler
0-3 13:12 VSV PP Fraser Unterluggauer McBride
0-4 15:10 VSV PP Ryan Hughes Hotham
1-4 37:55 DEC Brooks Grabher-Meier
2-4 40:55 DEC Grabher-Meier Feichtner Brooks
3-4 51:22 DEC PP Mink Brooks D'Alvise
3-5 56:10 VSV Fraser Jarrett C. Hotham
3-6 59:46 VSV EN Fraser Ryan
26 Kapura lövések száma 40
12 Kiállításpercek 16

Az EBEL 1. fordulója videón

 

A Sportklub Tv kiváló anyagában az eddig lejátszott EBEL-mérkőzések gólösszefoglalóit tekinthetik meg, szűk negyedórában.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC INFO
U18 17:35 SCCGEP INFO
MK 18:00 DABUTE INFO
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk