Fehérvár–Olimpija 4-1

   

Mindhárom harmadban jobb volt, mindhárom harmadot megnyerte a Fehérvár. Szezon előtt kimondottan biztató a forma, a légiósok húzzák a csapatot.

Jól sikerült a Fehérvár bemutatkozása az Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna első mérkőzésén, az Olimpija Ljubljana ellen. Már az első percekben átvette a kezdeményezést a Fehérvár, ami végül a 12. percben eredményezett találatot, ekkor Sikorcin talált a kapuba. Ezt Ales Music révén még ki tudta egyenlíteni a 28. percben az Olimpija, ám a Fehérvár öt percen belül kettővel válaszolt, így a második szünetre 3-1-es állással vonulhattak a csapatok.  A 4-1-es végeredményt kilenc perccel a lefújás előtt Adam Naglich állította be, aki Colton Yellow Horn és Sarauer passzából volt eredményes.

Az Ifj. Ocskay Gábor-emléktornán szombat este fél héttől a svájci első osztályban szereplő Ambri-Piotta a Sheffield Steelers-t fogadja. A meccs vesztesét az Olimpija fogadja a bronzéremért folyó küzdelemben vasárnap fél háromtól, míg a Fehérvár a győztessel játszik vasárnap este fél hattól a tornagyőzelemért.

 

 

Felkészülési mérkőzések:

2013.08.09., 18.00: HC Nové Zámky–Topolcany (SVK-2.) 4-0 (1-0, 1-0, 2-0) (Érsekújvár)
2013.08.10., 19.00: SAPA Fehérvár AV19–HC Nové Zámky 6-1 (0-0, 2-0, 4-1) (Székesfehérvár)
2013.08.13., 18.00: HC Nové Zámky–SHK Hodonin(CZE-3.) 8-4 (2-0, 3-2, 3-2) (Érsekújvár)
2013.08.13., 18.00: Liptovsky Mikulas (SVK-2.)–UTE 5-1 (2-0, 1-0, 2-1) (Liptószentmiklós)
2013.08.13., 17.00: Spisska Nova Ves (SVK-2.)–Miskolc 4-1 (3-0, 0-1, 1-0) (Igló)
2013.08.14., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Miskolc 3-5 (2-1, 1-3, 0-1) (Sanok)
2013.08.14., 17.00: MHK 32 Liptovsy Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 0-2 (0-0, 0-1, 0-1)(Poprád)
2013.08.15., 18.00: KH Sanok (POL-1.)–Dab.Docler 2-1 bü. (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 1-0) (Sanok)
2013.08.16., 15.00: HC Nové Zámky–SAPA Fehérvár AV19 3-5 (1-2, 1-1, 1-2) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: GKS Katowice (POL)–Dab.Docler 4-9 (0-4, 1-2, 3-3) (Katowice)
2013.08.16., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–Miskolc 3-0 (0-0, 1-0, 2-0) (Eperjes)
2013.08.16., 18.00: Senica (SVK-2.)–UTE 5-1 (1-0, 1-1, 3-0) (Szenice)
2013.08.16., 18.30: Corona Brassó–Rosenborg (NOR) 4-9 (0-4, 3-2, 1-3) (Brassó)
2013.08.16., 17.00: HK Poprad (SVK)–HSC Csíkszereda 5-1 (3-1, 2-0, 0-0) (Poprád)
2013.08.17., 15.00: Rosenborg (NOR)–SAPA Fehérvár AV19 0-6 (0-4, 0-0, 0-2) (Brassó)
2013.08.17., 18.30: Corona Brassó–HC Nové Zámky 3-2 (0-1, 1-0, 2-1) (Brassó)
2013.08.18., 13.30: Rosenborg (NOR)–HC Nové Zámky 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: Corona Brassó–SAPA Fehérvár AV19 3-6 (0-1, 2-3, 1-2) (Brassó)
2013.08.18., 17.00: HC 07 Presov (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 4-5 (2-1, 2-1, 0-2, 0-0, 0-1) (Poprád)
2013.08.20., 17.00: HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–HSC Csíkszereda 6-2 (1-0, 2-0, 3-2) (Nagymihály)
2013.08.22., 17.00: HK 07 Detva (SVK-2.)–UTE 2-0 (0-0, 1-0, 1-0) (Gyetva)
2013.08.22., 18.00: HC Nové Zámky–Slovakia Orange U20 (SVK-1.) 3-4 (1-0, 0-1, 2-3) (Érsekújvár)
2013.08.22., 17.30: HK Trnava (SVK-2.)–FTC 3-0 (1-0, 0-0, 2-0) (Nagyszombat)
2013.08.23., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–SHK 37 Piestany (SVK) 5-2 (Dunaújváros)
2013.08.23., 19.15: Dab.Docler–Cracovia Krakow (POL) 3-1 (3-1, 0-0, 0-0) (Dunaújváros)
2013.08.23., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE 8-2 (5-1, 2-1, 1-0) (Nagytapolcsány)
2013.08.23., 16.00: MsHK Zilina (SVK-1.)–KH Sanok (POL-1.) 1-4 (Miskolc)
2013.08.23., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–SAPA Fehérvár AV19 3-8 (1-3, 0-2, 2-3) (Miskolc)
2013.08.24., 16.00: SHK 37 Piestany (SVK)–Cracovia Krakow (POL) 2-1 bü. (0-1, 0-0, 1-0, 0-0, 1-0) (Dunaújváros)
2013.08.24., 18.00: SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky 4-3 (2-0, 2-0, 0-3) (Hodonín)
2013.08.24., 19.15: Dab.Docler–Bietigheim Steelers (GER-2.) 3-4 (1-1, 1-2, 1-1) (Dunaújváros)
2013.08.24., 16.00: SAPA Fehérvár AV19–MsHK Zilina (SVK-1.) 2-0 (Miskolc)
2013.08.24., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–KH Sanok (POL-1.) 2-4 (0-0, 1-1, 1-3) (Miskolc)
2013.08.25., 16.00: Bietigheim Steelers (GER-2.)–Cracovia Krakow (POL) 7-3 (Dunaújváros)
2013.08.25., 16.00: KH Sanok (POL-1.)–SAPA Fehérvár AV19 2-1 (0-0, 1-0, 1-1) (Miskolc)
2013.08.25., 17.30: HK Levice (SVK-3.)–UTE 3-7 (1-1, 0-4, 2-2) (Léva)
2013.08.25., 19.15: Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK) 2-1 (0-1, 1-0, 1-0) (Dunaújváros)
2013.08.25., 19.15: Miskolci Jegesmedvék–MsHK Zilina (SVK-1.) 5-2 (1-2, 3-0, 1-0) (Miskolc)
2013.08.27., 17.00: MSHK Prievidza (SVK-2.)–FTC 4-2 (1-2, 0-0, 3-0) (Privigye)
2013.08.27., 17.30: HC Topolcany (SVK-2.)–HC Nové Zámky 2-8 (1-1, 1-3, 0-4) (Nagytapolcsány)
2013.08.29., 11:30: FTC–Patriot (MHL) 3-5 (1-0, 1-1, 1-4) (Pesterzsébet)
2013.08.29., 17:45: Maribor (INL)–UTE 2-6 (1-2, 1-1, 0-3) (Maribor)
2013.08.29., 18.00: SHK37 Piestany (SVK)–Dab.Docler 5-0 (0-0, 3-0, 2-0), Pöstyén
2013.08.30., 17:30: HK Levice (SVK-3.)–UTE 0-8 (0-1, 0-3, 0-4) (Léva)
2013.08.30., 19:00: Patriot (MHL)–Ifj. Ocskay Gábor JA (U20) 4-2 (0-0, 0-2, 4-0) (Megyeri út)
2013.08.30.: HC 46 Bardejov (SVK-2.)–Miskolc 7-6 bü (3-1, 1-3, 2-2, 1-0) (Bártfa)
2013.08.31., 15.30: SAPA Fehérvár AV19–Olimpija Ljubljana 4-1 (1-0, 2-1, 1-0), Székesfehérvár
2013.08.31., 16:30: UTE–Patriot (MHL), Megyeri út
2013.08.31., 18.30: HC Ambri Piotta (SUI)–Sheffield Steelers (GBR), Székesfehérvár
2013.09.01., 14.30: első napi vesztesek, Székesfehérvár
2013.09.01., 17.30: első napi győztesek, Székesfehérvár
2013.09.03., 18:00: Miskolc–HC 46 Bardejov (SVK-2.), Miskolc

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk